Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 16. Günümdeyim canım regl tarihini eskisine göre düşünmüyosun çatlatma iğnesi vuruldugun zaman 16-18 arası regl olunuyor canım bendede gögüs fena 6-7 gündğr gögüs agrım var baska bişeyim yok

Hanımlar merhaba Ocak ayında bir düşük yaptım, en son cuma günü beta hcg yaptırdım 4 civarı çıktı, bu da dünkü testim, gebelik belirtisi olarak göğüs sızlaması yaşıyordum cumadan beri ama maalesef dünden itibaren bir sızı kalmadı açıkçası beni endişelendiriyor. İnşallah kimyasal değildir. Bat yarın, geçsin tekrar test vericem. Allah herkese gönlüne göre versin

Amin kuzum ins tutunur saglıkla tutunsun insallah sen stres yapma

Umudunu kaybetme, inşallah bebeğin seninledir

Evet 4 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı ama kanda görmeden inanmam ben
Var bence sende vaaaarrr. Hemen kan testi ver yarın olmazsan. Ben bile dayanamadım ya zaten kontrole gidecektim neden şimdi gitmeyeyim dedim ahsjjsks öğreneceksem bugün öğrenecegim. Öğrenmeyeceksem de folik asit başlarım artık

Ben 6 aydır folikasit kullanıyorum mesela devlet hastanesinin dibindeyim zaten istesem kan veririm ama doktor kontrolünümü beklesem diye düşünüyorum cuma gidicem zaten

Canım özele mi gidiyorsun devlete mi

valla bende bazen değişik rüyalar goruyorum ama sen sahnelere bile cikmissin yavrum hem hamile hem regl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…