Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben pko yum yani hiç ne zaman regl olacağımı bilmem yani ilaç kullanmadığım zamanlarda. Ovulasyon ile takip ettiğimde tam 14. Günde regl geldi. Bu herkesde öylemidir bilmiyorum. Bazı arkadaşlar bir ayda iki yumurtlama görüp ikinci yumurtlamaya göre regl oldukları da olmuştu.

İlacla korunuyorsan hormonal etki olabilir canim
Yok canım ilaçla korunmadım kullanmıyorum ilaç zaten hiç kullanmadım. Regle 2 gün var olcakmışım gibi ağrım başladı. Hiç bilmem öncesinde lekelendiğimi. Çok çok azdı böyle silince geldi peçeteye minnacık 2 defa. Böyle yerleşme kanaması olur mu bilemiyorum ama ilişkiden 10-14 gün sonra olduğu yazıyor benimde tam 13.gündü lekelendiğim gün. Pek umutlanmak istemiyorum ama 10.gün olan ilişkiden 2 gün sonra yani döngünün 12.günü gördüğüm akıntı yumurtlama akıntısı ise sperminde yaşamasını sayarak acaba mı diyorum. Ay ne yazdım ya kafam o kadar karışık ki birde tam ara verdim dediğim ay oluyormuş

Anladım teşekkür ederim

Kızlar ya bişey sorcam komik ve utanikli olcak ama simdi tuvalete gittim akıntım iç çamaşırıma hiç değmiyo neden anlamadım bi türlü bilen varsa Allah rızası için söylesin demin idrarla beraber beyaz süt gibi akıp gitti 3 gün önce ekşın yapmıştık onun kalıntısı olabilir mi sizce ayy yada bende mi sıkıntı var anlamadım

Merhaba canım. Ben bu konuyu bi ara baya araştırdım vardığım sonuç şu. Yumurtlamadan sonra 14 16 günde herkeste regl gelirmiş. Yani yumurtlamadan sonrası sabit herkeste. Öncesi farklı. Yani 28 günde bir adet olanla 35 günde bir olanın yumurtlamadan önceki süreci gün sayısı farklı tabiki.

Merhaba, o zaman 5-6 gün bekleyip test yapıyım çok teşekkürler

Ben hep 14 gün adet oldum. Hiç geçmedi.

Allahım çıtayı yükseltiyorsun hatun dur benim bat günüm gelmesin inşallah benden de sana takviye gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…