Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar, benim de adetim iki gün gecikti. Bugün 3.gün, peçeteye bazen kahverengi bazen pembe leke geliyor. Dün sol yumurtalığım çok şiddetli ağrıdı, ayağıma bile vurdu. Zaten bu ay sol yumurtalıktan yumurtladığımı da hissetmiştim. Bugün de kasık ağrım devam ediyor ama düne göre daha hafif. Sanki adet olacakmışım gibi bi ağrı. Bat günü gebelik testi yaptım negatif, bugün yine yaptım yine negatif. Bi de ovulasyon testi deniyim dedim. Görseli bırakıyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-05-19-42-47-091_com.miui.gallery.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 60
İsterseniz kan tahlili verin kesin sonuç alırsınız

G gguncesi Adete yakın da koyu çıkabilirmiş ben ovulasyon hiç kullanmadım ama öyle okudum burda ama inşallah bebiştir geç döllenme yada yerleşmedir gidip kan tahlili verseniz daha iyi olur aslında testte çıkmayabilir

Merhabalar ben de katılıyorum aranıza benim Bat 24 Haziran. Şuan ovülasyon takibi yapıyorum döngümün 15. Günü ama hala pozitifi göremedim. Kasıklarımda hafif ağrı başladı yakında yumurtlama olacak sanırım. 3 gün önce doktora kontrole gitmiştim vajinal ultrasonla baktı sağ yumurtalıkta 14.3 mm yumurta var 3-4 güne çatlar dedi

Kızlar merhaba iyi akşamlar
Ayın 2 si pik gördüm dün çatladı. Bugün alt karnıma batma oluşuyor anı hareket yapınca bı test daha yapayım dedim belki catlamistir diye düne göre daha koyu bu neyden olabilir ilk defa oldu böyle ben anlamadım. Bu da fotosu

Kızlar normalde adetlerim çok gecikirdi yani gebelik düşündüğümden beri takibine başlamıştım 36 falan bazen 40 yani düşünün gecikmeyi. İlk defa bu ay Ovulasyon testi kullandım yumurtlama tarihimi merak ediyordum genelde uygulamaya göre yumurtladığımı düşünüyordum teste göre 15.gün yumurtladım döngüsü düzenli olan insanlar gibi ama uygulamaya göre 20 falandı o yüzden tavsiyem en azından bi iki ay Ovulasyon testiyle yumurtlama takibi yapmanız. Bugün adet oldum yine iki gün gecikti diyebiliriz 33 gün sürmüş döngüm yani normal bir insan gibiyim takip yapmak benim adetleri de düzenledi herkese tavsiyemdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…