Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya bişey sorcam komik ve utanikli olcak ama 😂 simdi tuvalete gittim akıntım iç çamaşırıma hiç değmiyo neden anlamadım bi türlü 🙄 bilen varsa Allah rızası için söylesin 🤭🙏 demin idrarla beraber beyaz süt gibi akıp gitti 3 gün önce ekşın yapmıştık onun kalıntısı olabilir mi sizce ayy yada bende mi sıkıntı var anlamadım
Kız sen çişini yaparken izliyor musun Allah seni :KK48::KK48: gitti senin bebeler tuvaletin içine 😂😂 bence o akıntıdır sperm değil

Kızlar normalde döngüm düzensiz 33-35 gün arası sürüyor. Bugün ovülasyon testi pik olup silikleşmeye başladığı günden sonra 10. Gün. Şimdi adet yumurtlamadan sonra 14-16. Günde kesin gelir mi yoksa benim normal döngüme göre daha uzun sürede mi gelir? Ovülasyonla ilgili bir başlığın altına da sordum bu soruyu ama bu konu kadar güncel konuşmalar olmuyor o yüzden burada da sormak istedim, yardımcı olur musunuz?
Canim regl gelmesi herkeste farklı bence bu ortalama bir süre 14-16 gün.
Ama o günden sonra testte çıkma ihtimali büyük.

Kızlar ya bişey sorcam komik ve utanikli olcak ama 😂 simdi tuvalete gittim akıntım iç çamaşırıma hiç değmiyo neden anlamadım bi türlü 🙄 bilen varsa Allah rızası için söylesin 🤭🙏 demin idrarla beraber beyaz süt gibi akıp gitti 3 gün önce ekşın yapmıştık onun kalıntısı olabilir mi sizce ayy yada bende mi sıkıntı var anlamadım
Merhaba bende ayni durumu yaşiyorum ilişkiden de olabilir adet oldum saniyorum yok ama akintiyi hissediyorum benim beyaz akintim var bat gunu gecti beklemedeyim insallah guzel haberler aliriz🤗

Merhaba bende ayni durumu yaşiyorum ilişkiden de olabilir adet oldum saniyorum yok ama akintiyi hissediyorum benim beyaz akintim var bat gunu gecti beklemedeyim insallah guzel haberler aliriz🤗
Merhaba İnşallah ❤❤ Bat geçti mi oo süper kaç gün geçti inşallah bebiştir ❤😍🤲🏻 benim bata daha var ondan olduğunu sanmıyorum o yüzden ama dikkat ediyorum çamaşırım hep temiz normalde böyle olmazdı çok garip geldi bana 🤭🤭

Merhaba İnşallah ❤❤ Bat geçti mi oo süper kaç gün geçti inşallah bebiştir ❤😍🤲🏻 benim bata daha var ondan olduğunu sanmıyorum o yüzden ama dikkat ediyorum çamaşırım hep temiz normalde böyle olmazdı çok garip geldi bana 🤭🤭
1 2 gun gecikmeler olduğu icin test yapmiyorum zaten elimde yok bilerek almiyorum😂 biraz daha bekleyecegim insallah gelmez🤭 sizin batiniz gelmediyse yumurtlamada olabilir❣

1 2 gun gecikmeler olduğu icin test yapmiyorum zaten elimde yok bilerek almiyorum😂 biraz daha bekleyecegim insallah gelmez🤭 sizin batiniz gelmediyse yumurtlamada olabilir❣
Alınca insanın yapası geliyo😂😂🤭🤭 Yaa belkide takvim kullanıyorum ona göre yumurtlamam çoktan geçti 3 gün önceydi ama belli de olmaz tabi belkide yumurtlamadır

Seni etiket yapmayı unutmuşum canım sende durumlar nedir? Varmı güzel gelişmeler
Tatlı anniş 🥰 benim reglim bugün bitti tam olarak (9 gün sağolsun) 😁 bişey olacağını pek sanmıyorum, doğal yolla pek mümkün değil gibi bizimki. Bekleyip görücez. Minnoş nasıl annesi haber ver bize de gelişmeleri

Hayır canım. Normalde adet olacakken acır göğüslerim bu defa hiç tık yoktu. Sol kasıkta ve karnımın altında batmalar oldu son günlerde. Beyaz ve sarımsı akıntı bu kadar. :)
Kız bu sefer benim de öyle. Normalde regl yaklaşınca göğüslerimi taşıyamaz gibi olurum uçları çok ağrır. Şimdi tık yok. Regl de olmadım daha kasik ağrılarım olmasına rağmen. Bu ay farklı olarak iğne batması gibi ara ara batmalar da oldu yaa

Alınca insanın yapası geliyo😂😂🤭🤭 Yaa belkide takvim kullanıyorum ona göre yumurtlamam çoktan geçti 3 gün önceydi ama belli de olmaz tabi belkide yumurtlamadır
Evet alinca yapasi geliyor insanin 😂😂4 ve 2 gun kala yaptim birsey cikmadi o yuzden yapmiyorum takvim ve uygulamalar yaniltici olabiliyor ben agridan anliyorum bazi aylar 2 kere yumutlamada olabiliyor ama insallah bebiş vardir🤗😍

X