Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum kasma o kadar olcagı varsa oluyor ztn ben hergün içmeden duramam vallahi kasmıyorum bosver akısına bırak
Zaten artık doktora gitmeler bitdi..ben gördümki bütün doktor aynı şeyi söylüyor..senin bir şeyin yok..Mfk ürünlerini alıcam..3 ay devam edicem..İkimizde uğur getirir..seninde hamile olmagini çok istiyorum..sanki kendimi görüyorum sende..resimlerinden

10 ay sonra hamile çıkınca testlerim sonra kimyasal geçirince bende öyle düşündüm acaba iyi anne değil miyim o yüzden mi nasip olmuyor diye. Hepimiz bunu düşünüyoruz demek.

Merhaba kızlar. Sat 10 mayıs döngünün 8 ve 10.günü ilişki olmuştu. Haziranın ortasında diş tedavisi olacağım için korunmaya başladım. Dün regle 4 gün kala kahverengi bir leke geldi. 2 defa peçeteye geldi çok az miktarda. Normal de regl öncesi lekelenme falan yaşamam. Birde 1 haftadır sağ kasık ağrım var eğilince falan ağrıyor. Yerleşme kanaması mıdır acaba ?

34 yaş bende..yoksa zamana bırakırdım..hic takmazdım...ama kendim hemşireyim..her şeyin farkındayım..hormonlar değişiyor.
Benimde yaşım 30. Kesinlikle değişiyo hormonlar önceki gibi olmuyo. 12 senedir evliyim kızıma hemen hamile kalmıştım 2. Ayda nasıl kaldım hiç bilmiyorum zaten çokta iyi geçmedi hamileliğim.. Kızım yalnız kaldı zamanında olmadı bu zamanlarda da oldu oldu olmadı daha olmaz diye düşünüyorum zaten

10 ay sonra hamile çıkınca testlerim sonra kimyasal geçirince bende öyle düşündüm acaba iyi anne değil miyim o yüzden mi nasip olmuyor diye. Hepimiz bunu düşünüyoruz demek.
Kesinlikle düşünüyoruz ben bazen kızıma bakarken bile yani şöyle düşündüğümde ben hiç iyi anne değilmişim diyorum ama halbuki elimden gelen herşeyi yapıyorum onu mutlu etmek için ama yine insanın içindeki vesvese bitiriyo insanı

Bence yerleşme kanaması olabilir sen istersen yarın sabah test yap varsa çıkabilir

Merhaba canım hoşgeldin. Bura stres atmaya bire bir eminim iyi gelecektir

Hoşgeldin canım ❤ kendini yalnız hissetme burdayık bende kendimi çok yalnız hissediyodum şimdi bir sürü ablam bir sürü arkadaşım var burda iyi ki de varlar ❤❤ gel yamacımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…