Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi zaten 3. İçin kendini heder eden eşin yani bırak o düşünsün ötesini bebeğim ye iç gez keyfine bakmaya devam et ben senin yerinde olsam bunu yaparım çünkü erkekler asla kusur bulmazlar kendilerinde. Unut reglini canım akşamın tadını çıkar en güzelinden
Palyonco sihirbaz izliyoz kuzu cok eglenceli 😂

Canım benim herkesin yumurtlamasi farklı oluyor uygulamaya göre ben ordakine göre iki gün sonra yumurtlama gördüm. Yumurtlama testine reglin bittikten bir hafta sonra başlayabilirsin. Ortalama reglin birinci gününden sayarak 12-19. Günler arasında yumurtlama oluyor ama dediğim gibi kişiden kişiye değişiyor. Yumurtlama testinde iki çizgi var. C control yani kontrol çizgisi. Bu çizgi her zaman koyu olur kontroldur adı üstünde. Eğer c de bozukluk varsa test bozuktur. T test çizgisidir. T çizgisi c çizgisiyle aynı ya da c çizgisinden koyuysa yumurtlama var demektir. Yumurtlama görene kadar t çizgisi silik şekilde olur. Yumurtlama günü koyudur. Yumurtlama gördükten sonra bir ya da iki gün sonra t çizgisi siliklesir. Bu da yumurta çatladı demektir. Yumurtlama gördüğün günü ve çatlama gününü değerlendirmen senin için iyi olur o günler gebelik şansı yüksektir çünkü 🤗🥰
Çok teşekkür ediyorum çok sağ olun varolun 🥰🤗

Slm kafanıza takmayın biz böle hesap kitap yaptıkça.stres oluyoruz gelcek adette gelmiyo bak benim mesala 18 gündür adetim yok resmen rekor kırıyo hiç takıyomuyum gelirse gelsin gelmezsede bebek varsa nasılsa öğrenirim stres yapmayın bebek isteyenlere tavsiyemdir🥰

Kızlar bugün çatlatma iğnesi 13. Gündeyim az kaldı ona göre sacıma prp mezoterapi yaptırıcam
Ben kesin adet olucam.Aslında kabzlık var bende..ama her adetden bir kaç gün öncesi ben tuvaletden çıkmıyorum..sonrada adet oluyorum.Bu gün yine aynı oldu malesef.Kahve içmiyordumki gebe olursa zararı olmasın..şimdi içiyorum..bıktım.

Ben kesin adet olucam.Aslında kabzlık var bende..ama her adetden bir kaç gün öncesi ben tuvaletden çıkmıyorum..sonrada adet oluyorum.Bu gün yine aynı oldu malesef.Kahve içmiyordumki gebe olursa zararı olmasın..şimdi içiyorum..bıktım.
Kurban olduklarım kardeşim kahve içiyodu hemde günde 4-5 bardak hazır nescafe içiyodu birde. Hamile kaldığı ay bi kaç kez birlikte oldular sonra küsüştüler boş yere hatta kardeşim olmasın istemiyorum vazgeçtim demişti o ay hamile kaldı zaten 😂😂 boş yere kendiniz kasmayın üzmeyin strese sokmayın ❤❤ (bunu diyen ben hastalıktan ölüp ilaç içmiyo) çaktırmayın 😂😂

Sayfasını iptal etti moreli çok bozuldu sanırım biraz uzak durucam dedi 😕
Yaaa çok üzüldüm. İnşallah değerleri yükselir ya. Ama çok iyi anladım şu an onu. Ben de dün kasik ağrısı çekince reglim geliyor diye oturdum ağladım. Hâlâ gelmedi 8si bat günüm o ayrı

Kurban olduklarım kardeşim kahve içiyodu hemde günde 4-5 bardak hazır nescafe içiyodu birde. Hamile kaldığı ay bi kaç kez birlikte oldular sonra küsüştüler boş yere hatta kardeşim olmasın istemiyorum vazgeçtim demişti o ay hamile kaldı zaten 😂😂 boş yere kendiniz kasmayın üzmeyin strese sokmayın ❤❤ (bunu diyen ben hastalıktan ölüp ilaç içmiyo) çaktırmayın 😂😂
Orası öyle..valla dişim ağrıyor ilaç içmiyorum..abur cubur yemiyorum(((Allah'ın bir bildiği var demekki(( bazen oluyor diyorum demek iyi anne olmam ben...aklıma kötü şeyler geliyor.Ama aslında tam hazırım anne olmaya..

Orası öyle..valla dişim ağrıyor ilaç içmiyorum..abur cubur yemiyorum(((Allah'ın bir bildiği var demekki(( bazen oluyor diyorum demek iyi anne olmam ben...aklıma kötü şeyler geliyor.Ama aslında tam hazırım anne olmaya..
Üzme kendini zamanı var demekki üzülünce kendini strese sokuyosun benim bir kızım var bir düşük bir kimyasalım var ikisinde de çok üzüldüm bende diyorum ki demekki iyi anne değilim ki Rabbim nasip etmiyo boş yere üzüyorum kendimi sonra diyorum ki vardır Rabbimin bir bildiği oluruna bırakabilsek stres yapmasak olucakta böyle düşününce geriliyoruz olucak olanda olmuyo 😕

Üzme kendini zamanı var demekki üzülünce kendini strese sokuyosun benim bir kızım var bir düşük bir kimyasalım var ikisinde de çok üzüldüm bende diyorum ki demekki iyi anne değilim ki Rabbim nasip etmiyo boş yere üzüyorum kendimi sonra diyorum ki vardır Rabbimin bir bildiği oluruna bırakabilsek stres yapmasak olucakta böyle düşününce geriliyoruz olucak olanda olmuyo 😕
34 yaş bende..yoksa zamana bırakırdım..hic takmazdım...ama kendim hemşireyim..her şeyin farkındayım..hormonlar değişiyor.

Kuzum kasma o kadar olcagı varsa oluyor ztn ben hergün içmeden duramam vallahi kasmıyorum bosver akısına bırak

X