Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Palyonco sihirbaz izliyoz kuzu cok eglenceli

Çok teşekkür ediyorum çok sağ olun varolun

Slm kafanıza takmayın biz böle hesap kitap yaptıkça.stres oluyoruz gelcek adette gelmiyo bak benim mesala 18 gündür adetim yok resmen rekor kırıyo hiç takıyomuyum gelirse gelsin gelmezsede bebek varsa nasılsa öğrenirim stres yapmayın bebek isteyenlere tavsiyemdir

Kızlar bugün çatlatma iğnesi 13. Gündeyim az kaldı ona göre sacıma prp mezoterapi yaptırıcam
Ben kesin adet olucam.Aslında kabzlık var bende..ama her adetden bir kaç gün öncesi ben tuvaletden çıkmıyorum..sonrada adet oluyorum.Bu gün yine aynı oldu malesef.Kahve içmiyordumki gebe olursa zararı olmasın..şimdi içiyorum..bıktım.

Kurban olduklarım kardeşim kahve içiyodu hemde günde 4-5 bardak hazır nescafe içiyodu birde. Hamile kaldığı ay bi kaç kez birlikte oldular sonra küsüştüler boş yere hatta kardeşim olmasın istemiyorum vazgeçtim demişti o ay hamile kaldı zaten boş yere kendiniz kasmayın üzmeyin strese sokmayın ❤❤ (bunu diyen ben hastalıktan ölüp ilaç içmiyo) çaktırmayın

Sayfasını iptal etti moreli çok bozuldu sanırım biraz uzak durucam dedi
Yaaa çok üzüldüm. İnşallah değerleri yükselir ya. Ama çok iyi anladım şu an onu. Ben de dün kasik ağrısı çekince reglim geliyor diye oturdum ağladım. Hâlâ gelmedi 8si bat günüm o ayrı

Orası öyle..valla dişim ağrıyor ilaç içmiyorum..abur cubur yemiyorum(((Allah'ın bir bildiği var demekki(( bazen oluyor diyorum demek iyi anne olmam ben...aklıma kötü şeyler geliyor.Ama aslında tam hazırım anne olmaya..

Üzme kendini zamanı var demekki üzülünce kendini strese sokuyosun benim bir kızım var bir düşük bir kimyasalım var ikisinde de çok üzüldüm bende diyorum ki demekki iyi anne değilim ki Rabbim nasip etmiyo boş yere üzüyorum kendimi sonra diyorum ki vardır Rabbimin bir bildiği oluruna bırakabilsek stres yapmasak olucakta böyle düşününce geriliyoruz olucak olanda olmuyo

34 yaş bende..yoksa zamana bırakırdım..hic takmazdım...ama kendim hemşireyim..her şeyin farkındayım..hormonlar değişiyor.

Kuzum kasma o kadar olcagı varsa oluyor ztn ben hergün içmeden duramam vallahi kasmıyorum bosver akısına bırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…