Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm cok düşünmemeye calıs rahat ol biraz stres yapma istersen erken gebelik al

Selam kızlar genelde okurum çok yazmam ama bikaç aydır cocuk düsündügümüz icin ben de bu konulara baya hakim olmaya başladım, bendede iyilikperisi92 gibi oldu, adetim normalde hiç gecikmez 27 28 günde olurum dün benimde 28 inci günümdü ve hala olmadım test yaptım negatif idrar, inşallah geç döllenme vs bi şeyler olmuştur, ayrıca uzun süredir bebek bekleyenlere bir an önce müjdeli haberi almalarını dilerim, ben bikac ayda bu kadar yorulmusken o arkadaşları düşünemiyorum, hepimize en doğru zamanda Allah nasip etsin

Arkadaşlar merhaba ben bir şey soracaktım sizlere. Bu geç döllenme olayı. Yani örnek yumurtlama döneminde girilen ilişkide olabilir mi? Yani regle yakın ilişkide mi oluyor? Benimde bat 4 Haziran kasık batmam bel ağrım 1 haftadır var. 18-20-22 mayısta yumurtlama döneminde birliktelik oldu. 10 gün oldu ortalama, benim kan ve idrarda testim negatif çıktı dün. Bunda da geç döllenme olabiliyor mu,? Yoksa regle 1-2 gün varken ki yakın olan ilişkide mi oluyor? Bakalım gecikme hiç yaşamadım bende bu sefer gecikme olacak mı 2 gün sonra ?

Anam kız moni kacıncı dongu günü adet gecıktı mı

Benimde negatif cikti dün daha pozitif olmaz sanmiyorum hayirlisi olsun rahat bi ay gecicirrz insallah

Merhaba sat 14 Mayıs bat 6-7 hazıran beklemedeyiz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…