Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar merhaba çok uzun zamandır bu siteye bakıyorum yazmayada çekiniyorum açıkcası 38 yaşımdayım 22 aylık bi oğlum var sezeryanla oldu şükürler olsun benim doğumumda öğrendiğim bi perdem var buzamana kadar korunmasız 2.çocuk olmadı fakat bu ay tuaflık var sat 20 nisan bat 19 mayıs 5 gün gecikme oldu ayın 7sinde bi kahverengi kanama oldu sabahın köründe adete 10 gün varken kahverengi kanama çok az bişidi kesildi eyvah dedim geliyo gelmekte olan gittim kan idrar 0.2 neyse sorun yok dedim adet günümü bekledim 5gün gecikmeden sonra ilk gün 7 ped olucak şekilde sulu kahverengi kanama 2.gün pembeleşti yani anlamamak için kör olmak lazım bildiğin pembe kanama 2 pedle kesildi ben yine korku telaş tekrar kan hormon idrar drda bişi demedi zaten uykusundan uyanamamış belli neyse kan 1.20 hormonlar düzgün menepoz durumumda yok bu yasasıgım sizce adetmi benim içimde hala şüphe var 7 gebelik testi 3 ü pozitif diğerleri boş beyaz çizgi sonradan çıkan çizgiler hamilelik planım yoktu olursa olsun dedik sadece iki ilişki olmuştu o ay yani eğer ben hamileysem neden kanda çıkmıyo eger hamile değilsem neden normal adet döngümü yaşamıyorum o 2 günü dr adet döngüsü saymadı yarın beta günü hiç gidesim yok çıkıp çıkıcagı 1.20 olucak aklımda deli sorular 15 gündür nerde buadet arkadaş kışmı dedim buadete ben uff
Merhabalar ablacım acaba stres falan mı yaptınız. Bunca zamana olsa kanda çıkması gerekirdi mutlaka. Doktor ultrason falan baktı mı yada ekstra kan istemeli bence hormonlarla ilgili bir sorun olabilir. Benim şubatta 13 gün lekelenmem oldu ardından adet olmuştum prolaktinim yüksekmiş o yüzden öyle olmuş. Bir doktorda değiştirebilirsiniz bence

Günaydın kızlar hala adet olmadım
Enn son 1 mayısda adet olmustum
29 yıllık hayatım da ılk defa geçiyorum 😭😭
Dün test yaptım akşam cıkmadı 😄
Yine söylüyorum ben ılk defa geciktim ılk defa 33 gün bugun ✌🏻
Günaydın canım sende var kesin ben öyle hissediyorum 🥰❤️

Günaydın canım sende var kesin ben öyle hissediyorum 🥰❤️
Ya bilmiyorum ciddiyim bak ileri geri bi şekilde atardı benım adet döngüler den şaşmazdı
Maç bi kez 32 de adet olmustjm oda Şubat ayıydı Şubat da kısa cekıyor öyle olmustu onun harıcınde 32 kalmaz 31 e bile cok kalmaz 28 29 30 da olurdjm

Ya bilmiyorum ciddiyim bak ileri geri bi şekilde atardı benım adet döngüler den şaşmazdı
Maç bi kez 32 de adet olmustjm oda Şubat ayıydı Şubat da kısa cekıyor öyle olmustu onun harıcınde 32 kalmaz 31 e bile cok kalmaz 28 29 30 da olurdjm
İşte değişken olsa olabilirdi derdim ama şaşmaz diyorsan biseyler var bence. Kan vermemistin diye hatırlıyorum sanki. Ben olsam duramazdim🥰😂

İşte değişken olsa olabilirdi derdim ama şaşmaz diyorsan biseyler var bence. Kan vermemistin diye hatırlıyorum sanki. Ben olsam duramazdim🥰😂
Ya dün test bile yapmamalıydım bakma daha yenı bugun 1 gecikme günü yarın belki kaset test yaparım yine yok yA dongu günü şaşmazdı bende diyorum yA max 1 kez 32 de oldum

Günaydın kızlar hala adet olmadım
Enn son 1 mayısda adet olmustum
29 yıllık hayatım da ılk defa geçiyorum 😭😭
Dün test yaptım akşam cıkmadı 😄
Yine söylüyorum ben ılk defa geciktim ılk defa 33 gün bugun ✌🏻
kesin var bir şeyler sende bu kadar gecikmesi hem de ilk defa diyorsun ben sende olduğunu düşünmeye başladım 😄😄😄😄

Kızlar daha önce soğan kürü yapan var mı aranızda başlayacağım ama birçok farklı şey yazılmış kahverengi soğan yazan var beyaz var 15 gün mutlaka diyor Saraçoğlu ama internette düşük yapabiliyor 7 gün yeterli diye okudum sizce ne yapmalıyım yapan var mı
Bende sogan kürü kist yapmıstı 20 gün kanama çektim dogum kontrol hapı kullanmak zorunda kalmıstım faydasını görenler de var ama riskli bence

X