Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geçmiş olsun canım sıfır derken sperm sayısı mi sıfır

Geçmiş olsun canım sıfır derken sperm sayısı mi sıfır
Evet. Hareketli veya hareketsiz hiç sperm yok. Ondan hamile kalamıyormuşum. Ne yapıcam ben şimdi. Başımdan vurulmuşa döndüm yeni kendime geldim belli de edemiyorum o da çok kötü oldu. Doktor araştırmasına başlıycam nasil yol izleyim var mı önerileriniz elim kolum başlandı 2 gündür ne yediğim var ne içtiğim yeni kendime geldim

Yapma ben yaptım sen yapma bak dün kuaförden çıktım kuafördeki kadın da tüp bebek yapmıs bana o kadar dua etti ki bide pet bardak hediye etti
hahaha ped bardak iyimiş çok işe yarıyor yani belki gunum uzadı ne biliyim şuan karar veremedim bugun 28. gunum benım daha ay çokkkk kararsız kaldımm duşundukçe heyecanlanıyorum kızzzz

çok geçmiş olsun canım Allah buyuk inşalllah düzeltebilinir birşeydir hiç bilgim yok bu konularda. doktor ne dedi bu sonuca

Canım doktorun ne önerdi peki istersen tahlil sonucunu mfk ya at eşine eş paketiyle azosperm var onu al bence

Kuzum hiç üzülme artık herşey çok gelişti hormonla alakalıysa doktor tedavi verir eğer bir yerlerde tıkanık varsa da ameliyat olur. Sana tavsiyem 3 ay boyunca keçi boynuzu kürü uygulasin çok insan bunun faydasını görmüş. Rabbim gönlünüze göre versin üzülme bol dua et.

Canım doktorun ne önerdi peki istersen tahlil sonucunu mfk ya at eşine eş paketiyle azosperm var onu al bence
Kuzu bana geçen ay doktorum senin hamile kalmaman imkansız her ay yumurtaların gelişip catlıyor sorun yok ya senin tüpler tıkalı ya da eşinde sorun var bunlara bakalım dedi ben hsg çekildim tupler açik. Ardindan eşim sperm testi verdi sıfır çıktı. Bu şekilde hamile kalamazsın dedi dün. Henüz ürolog ile görüşmedik. Üroloğa yonlendirme yapılacak. Neyden kaynaklı olduğunu bulup tedaviye başlanıcak galiba. Hiç de bilmiyorum erkek tedavilerini elim kolum bağlı gibi 2 gündür yeni kendime geldim işyerindeyken telefonda söyledi sanki sirket ayaklarimin altindan kaydı gitti

Kizlar az önce idrari damlattim bir dakika önce hemen çıktı gören var mi inanamıyorum Allahimmmm dün aksam erken gebelik negatifti sıvı alimina dikkat etmediğim için belkide 2 bardak kola içtim gidip öyle yaptım çıkmadı ama bu 1 dk icinde böyle oldu daha kurumadı bile ayy ne olur gercek olsun buuuu

Eklentiler

• 16541523070104229076467283485336.jpg
    189,7 KB · Görüntüleme: 72
Ben bu ay yaptim ama sadece 4 gün günde bir kez icebildim kasik agrisi yapti ve tadi çok kötü geldi bana

Kuzum bence o herkesde değişiyor ya kimisi ısı yükselir kimiisi akıntı olur kimisi kasık batar ben cok anlayamıyorum vallahi doktor kontrolünde oldugum için o söylüyor catladı çatlamadı gibi
Ya bende akıntı hiç yok varsa da belki idrarla gidiyo ama yok yani ben görmüyorum bugün sağ kasığım batıyo ama gazdan da olabilir belki dün işte bi ara beyaz kremsi akıntım oldu oda mesanem cok ağrıdı 2 gün ona yordum ondan kaynaklı diye başka da yok akıntıyla hiç anlaşamıyoruz yani

Yolun başındayım çok korkutuyor süreç. Ağlayamıyorum da içim bi doldu anlatamam. O da kendini çok kötü hissediyor ağlıyor gizli gizli. Çok üzülüyorum 2 gündür gizli gizli içime atmaktan moral vermekten. Bi umut diye çıkıcaz yola doktor araştırması yapıp

Canim sende var biseyler yoksa böyle cikmaz bu kac gun gecti yumurtlama

Bende görüyorum sankiii

Ne zamandan beri düşünüyorsunuz. En kısa zamanda olur inşallah umudunu kaybetme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…