Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar ablacım acaba stres falan mı yaptınız. Bunca zamana olsa kanda çıkması gerekirdi mutlaka. Doktor ultrason falan baktı mı yada ekstra kan istemeli bence hormonlarla ilgili bir sorun olabilir. Benim şubatta 13 gün lekelenmem oldu ardından adet olmuştum prolaktinim yüksekmiş o yüzden öyle olmuş. Bir doktorda değiştirebilirsiniz bence

Günaydın canım sende var kesin ben öyle hissediyorum

Günaydın canım sende var kesin ben öyle hissediyorum
Ya bilmiyorum ciddiyim bak ileri geri bi şekilde atardı benım adet döngüler den şaşmazdı
Maç bi kez 32 de adet olmustjm oda Şubat ayıydı Şubat da kısa cekıyor öyle olmustu onun harıcınde 32 kalmaz 31 e bile cok kalmaz 28 29 30 da olurdjm

İşte değişken olsa olabilirdi derdim ama şaşmaz diyorsan biseyler var bence. Kan vermemistin diye hatırlıyorum sanki. Ben olsam duramazdim

İşte değişken olsa olabilirdi derdim ama şaşmaz diyorsan biseyler var bence. Kan vermemistin diye hatırlıyorum sanki. Ben olsam duramazdim
Ya dün test bile yapmamalıydım bakma daha yenı bugun 1 gecikme günü yarın belki kaset test yaparım yine yok yA dongu günü şaşmazdı bende diyorum yA max 1 kez 32 de oldum

kesin var bir şeyler sende bu kadar gecikmesi hem de ilk defa diyorsun ben sende olduğunu düşünmeye başladım

Bende sogan kürü kist yapmıstı 20 gün kanama çektim dogum kontrol hapı kullanmak zorunda kalmıstım faydasını görenler de var ama riskli bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…