Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hala zaman var.. belki de bebiş sessiz sedasız gelir ben de o eş paketini istiyorum da çok pahalı heralde dimi ya?

Kızlar bi sorum olcaktı yanıtlarsanız çok memnun olurum adetlerim 26 güne bir olur hiç sekmez erken olduğum bile olur 1 gün önce .
Bu ay 5 gün geciktim ikindi gibi adet oldum tam 30. Gündü gelecek adetim sizce yine 30 güne yükselirmi döngüm bozulmuşmudur yumurtlamada buna göre değişcek çünkü bilgisi olanlar yazabilirmii..

Ovülasyon testi kullansana tahmin edilemez çünkü ben şahsen kendimi anlamıyorum akıntı falan nerdeyse bi hafta on gün sürdüğü için hangi gün yumurtlama tahmin edemiyorum

Hala zaman var.. belki de bebiş sessiz sedasız gelir ben de o eş paketini istiyorum da çok pahalı heralde dimi ya?
Canım hiç sanmıyorum olsa çıkardı yada belirti olurdu bence ben 1 aylık alacam canım 1650 lira %5 indirim oluyor 1580 falan. Belki yarın sabah son erken gebelik testini yaparım araya vermek de istemiyorum ama bakacam artık sen neler yaptın nasılsın

Kuzum sen eş paketi almamısmıydın ben mi yanlıs hatırladım

Hayır canım bozulmamıstır bu aya göre hormon mevsim değişimi stres ona baglı gecikmiş olabilir adetin bittikten sonea yumurtlama tarihin gene aynıdır

Kızlar bata 5 gün kaldı. Bu akşam dayanamayip erken gebelik testi yaptım. İlk 8 dakikada şöyle gördüm. Fotoda gorunmedigi için biraz koyulastirdim fotoğrafları. Sizce kuruma çizgisi mi
Eğer olsaydı erken gebelik testi ya kopkoyu çizgi çıkması mı gerekirdi acaba yorumlarsanız çok mutlu olurum.
Bu arada 1 haftadir adet ağrısı gibi ağrı dışında hiç bir belirtim de yok .

Eklentiler

• IMG_20220601_221952.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20220601_221931.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 41
Canım kuruma çizgisine benzemiyo sanki bence yani ama sen yinede tekrarla iki gün sonra yada gidip kanda verebilirsin inşallah bebişin seninledir ❤

Canım kuruma çizgisine benzemiyo sanki bence yani ama sen yinede tekrarla iki gün sonra yada gidip kanda verebilirsin inşallah bebişin seninledir ❤
Yorumladığıniz için çok teşekkür ederim yarın ilk idrarla tekrarlasam çok mu erken olur acaba ya da iki gün bekleyeyim bari çok heveslenmeden .inşallah hepimizin bebişi yoldadır

Kız senınn restlerin de çizgi vardı

Çizgi var vallla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…