Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biri bu dediğiniz yer fındıkzade-hekimoğlu görüntüleme merkezi diğeri de yine fatihte ultra emar diye bir yer ama cerrahpaşa şubelerinde yapılıyormuş hsg ikisi de 600 lira fiyat vermişti bir kaç gün önce konuştum fakat adetinizde arayın randevuyu öyle verelim dediler. Bazı yerlerde sonuc net cıkmıyor falan diye okumuştum fiyatları uygun olunca bi şüpheye de düştüm acaba sonuc konusunda sıkıntı yaşarmıyım diye

Canım pek umudum yok ama inşallah dediğin gibidir

AA evet fındıkzade de. Teyzem çok memnun kaldı tüp bebek olmadan hamile kalamazsın dediler hsg den sonra hamile kaldı. Yani bilemiyorum bende hiç tecrübe etmedim bende adet olmayı bekliyorum ki randevu alayım artık karar verince bana da bildirir misin merak ettim

Bende 24 25 günde bir oluyorum dün gunumdu kesin geliyor yani hiç sekmez gelmedi yaptım anında çıktı yinede sen bilirsin cnm ama yap merak ettim
gecen ay dayanamayıp erken den yapmıştım bu ay dedim geçsin 2 gun oyle yapıcam yarında gelmezse yapıcam test bende çok merak ediyorum. en ufak bir ağrım yok çok enteresan. ben adet olcağım zaman lanet bir insana dönüşürdüm çünkü eşim bile anlardı senın gunun mu geliyor diye

Bildiririm tabi.
Bu iki yer arasında kararsızım siz daha öncesinde tecrübe ederseniz haber verirseniz memnun olurum.
En son gittiğimde doktor aşılama sürecine başlayalım demişti onun öncesinde istedi hsg yi. Ben de cok sevinirim bu süreçlere başlamadan hamile kalırsam. Teyzenizde kim bilir nasıl sevinmiştir. Darısı başımıza

Letuyu duymamıştım haplara reaksiyon alamayınca iğneyle devam edelim dedi Dr. Pazartesi tekrar değerlendirecek. Testi merakla bekliyoruz hep beraber

Benim eşimde anlardı sen adet olcagin gün nalet gibi geziyon derdi bugün ii görünüyor sun kesin hamilesin dedi gitti test aldı çıktı

Evet kuzum saçımı açamıyorum maalesef sen naptın varmı belirtin fln bata kaç gün var
Yok bitanem ya hiç belirti yok bata 3 gün kaldı hatta işin ilginç tarafı her adet öncesi olan göğüs ağrısı şişliği de yok testler de negatif çıkıyor bu ay sessiz sedasız gelecek sanırım. bende eş paketi almayı düşünüyorum bu ay batı bekliyorum bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…