Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bugün test yapmıştım ilk beş dakikada birşey yok ama on dakika sonra bı çizgi var gibiydi bende içini açıp baktım daha belli o şekilde ama güvenmiyorum tabi. Kuruma çizgisi denilen şey kaç dakika sonra oluyo. Foto çekmedim fotoğrafta pek anlaşılmıyor

Arkadaşlar mesajlarınızı okuyorum. Ama pek müsait olamadığım için yazamıyorum. G Gzmyts53 canım senin testlerinde var gibi görünüyor açıkçası ben olduğunu düşünüyorum 😍 baktım bat yarın senin zaten hayırlısıyla güzel haberlerini alırız inşallah 💚 size söylemek istediğim bir şey var onu da yazayım hazır biraz vakit bulmuşken. Kızlar ben Aralık ayında doğum kontrol hapıni bıraktığımda üst üste 4-5 kez 15 günde bir regl oldum. Ondan geri başlamıştım şimdi gebelik düşündüğümuz için bıraktım iki kere sadece 10 gün kala regl oldum. Hapi bıraktıktan sonra hep 11-10-9 gün kala adet oluyordum yani. Şu an yine erken olsaydı olurdu çünkü reglime 7 gün kaldı bilemiyorum yine de ama regl olmadım. Gebelik olmasa düzene bindi diye sevineceğim ama gebelik var mıdır acaba diye de düşünüyorum. sorum da şu 26 Mayıs'ta yumurtlama gördüm yarın tam 1 hafta olacak. Kasıklarımda batmalar hissediyorum ve baş dönmeleri yaşıyorum ara ara. Tabi ki çok büyük değil ama. Son iki gündür de sanki hiç yemek yememis gibi acikiyorum ya hele şu an bir saat oldu yiyeli biraz daha atistirdim. Şimdi yine karnım gürül gürül inanılmaz hem de yani böyle bir şey olamaz. Daha önce hamilelik geçirenlerin başına böyle bir şey gelmiş mi ben merak ettim açıkçası

Merhaba. Daha yeni haziran oldu ama hsg yi çektirdiniz mi? Ve buldugunuz yer neresi? İstanbulda iki yerde c kollu makina ile çekim yapan 600 liraya yer buldum fakat ikisi arasında da cok kararsızım. Anestezi alsam mı fikri hep aklımın bi ucunda hem korkuyorum hem çokta masraf yapmak istemiyorum.
Henüz adet olmadım bekliyorum. Avrupa yakası Fatih semtinde Hekimoğlu adında bir görüntüleme merkezi. Ben kesin oraya gidicem çünkü teyzem gitmiş çok memnun kalmış hissetmemiş bile ne ara oldu anlamadım diyor. O yüzden kafa bulandırmadan direkt oraya gidicem. Sizin bulduğunuz yer neresi

X