Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba. Daha yeni haziran oldu ama hsg yi çektirdiniz mi? Ve buldugunuz yer neresi? İstanbulda iki yerde c kollu makina ile çekim yapan 600 liraya yer buldum fakat ikisi arasında da cok kararsızım. Anestezi alsam mı fikri hep aklımın bi ucunda hem korkuyorum hem çokta masraf yapmak istemiyorum.

Femaraya da yanıt vermedi yumurtalar malesef bu ay da gelişmemiş 11 mm civarı yalnızca. pazartesi tekrar kontrole gideceğim ve muhtemelen iğne ile devam edeceğiz yola. Büyütmek için ilaca takviye olarak çörek otu kürü denedim incir ve havuç tükettim bolca ona rağmen olmadı malesef , daha ne yapabilirim bilmiyorum.

Canım femara ve klomenle az yumurta gelişti benimki. En son letuyu kullandım. Günde 3 tane 5 gün boyunca. Daha çok yumurta gelişip büyüyor. Bu 3 tane 19 mm yumurtalarım gelişti. 11 haziran regl tarihim. Belki pazartesi kan testi yaparım

Canım ben hepsini denedim valla:) klomen letu catlatma iğneleri smdide femara çatlatma iğnesi mfk eş paketiyle destekledim güzel geliştiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…