Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keşke şimdide öyle oluverse dert etmeden

İns belirtidir dediğim gibi herkesin her durumu farklı geçen ay tek gram belirti yoktu adet oldum busefer belirtinin alasını yaşadım
evet herkezde durum değişiyor birde ben tecrübesizim bu konularda bebek daha yeni düşünmeye başladık konuya çok uzağım bilemiyorum hep bir acaba oyle miydi böyle miydi

Kızlar çok fazla bir haftadır akıntım var ama bir türlü pik göremedim neyden olabilir düzenim alt üst oldu ya şu kimyasalden sonra. Ne zaman regl olucam onu bile bilmiyorum. Yumurtlama oluyor mu ki kimyasaldan sonra
Yumurtlama oluyo diye biliyorum ama düzen değişiyo sahiden ilk bi kaç ay benimde şaşmıştı sonradan düzelmişti en sonda kist patladı adet geciktirici ilaç verdi doktor ondan sonra daha da toparlayamadım hep ayarsız

evet herkezde durum değişiyor birde ben tecrübesizim bu konularda bebek daha yeni düşünmeye başladık konuya çok uzağım bilemiyorum hep bir acaba oyle miydi böyle miydi
Bende senin gibiyim ilk cocugma cahilligime geldi sanki hiç doğum yapmamış gibiyim bilgi yok bende de

ben elendim canım ya , adet oldum tüm kan testlerim yapıldı perşembe günü hsg randevum var nasipse bir dahaki adette aşılama deneyeceğiz.
önümüzdeki ay inşallah canım stres yapıp üzme kendini birşey soracağım bu ay gebelik olmaz ise doktora gitmek istiyorum hangi dönem uygun ? gebelik düşünüyorum diye ilk defa gidicem ?

önümüzdeki ay inşallah canım stres yapıp üzme kendini birşey soracağım bu ay gebelik olmaz ise doktora gitmek istiyorum hangi dönem uygun ? gebelik düşünüyorum diye ilk defa gidicem ?
Adetliyken git hemen tahliller için ben geçen ay öyle yaptım tahlil de birşey çıkmadı eşimi üroloji ye gitsin dedi oda bende birşey yok gitmem dedi Allah'a emanetiz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…