Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olur canim tabiki. Ama kimyasal sonrası biraz duzen bozuliyor benimde bozulmuştu. Ama sey yap sen devam et ovulasyon a
Kızlar çok fazla bir haftadır akıntım var ama bir türlü pik göremedim neyden olabilir düzenim alt üst oldu ya şu kimyasalden sonra. Ne zaman regl olucam onu bile bilmiyorum. Yumurtlama oluyor mu ki kimyasaldan sonra

Akıntım var adetten önce kuru olurdum normalde birde göğüslerim şiş ve uçları acıyor. Ama bende birşey olduğunu sanmıyorum vücudum bana oyun oynuyo resmen.
Ya senin inşallah vardir canim yaa. Ama benimde gecen ay adete yakin testlerim silikti. Belirtilerim vardi adet oldum. İnşallah sende vardir da beta yüksek görene kadar cok umut baglama sonra adet olmak coook üzüyor insanj

Ya senin inşallah vardir canim yaa. Ama benimde gecen ay adete yakin testlerim silikti. Belirtilerim vardi adet oldum. İnşallah sende vardir da beta yüksek görene kadar cok umut baglama sonra adet olmak coook üzüyor insanj
Hiç ümidim yok vallahi

Kızlar çok fazla bir haftadır akıntım var ama bir türlü pik göremedim neyden olabilir düzenim alt üst oldu ya şu kimyasalden sonra. Ne zaman regl olucam onu bile bilmiyorum. Yumurtlama oluyor mu ki kimyasaldan sonra
1. adetten sonra düzeliyor diye biliyorum kuzum ben. Belki yanlış biliyor da olabilirim

X