Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benm en büyük en belirgin belirtim mide yanması hemde çok fena haftada bir bazen iki şişe gaviskon kullandığımı bilirim

Bende bu ay lh yukseldi 2 sefer ama sanirim yumurtlama olmadi pkos falanda degilim Zaten pik gibide hic gormedin testte hep pike yakin oldu sonra silindi tamamen
Pko’da lh dalgalanması oluyor sanırım ona bağladım artık kendimce. Benim ovulasyon testlerim de genelde koyu oluyor çok silik testim olmadı hiç. Adetin 2. Günü kan testinde lh istedi doktor o zaman belli olur herhalde. Peki Adetlerin düzenli mi senin?

Bide arkadaşlarıma nasihat veriyordum ben zor oluyor bakın erkenden başlayın falan arkdaş üç senedir korunuyordu bıraktığı an hamile kaldı akskaks nefret ediyorum
benim arkadaşımda öyle 4 senelik evliydi doğum kontrol hapı ile korunmuş. bıraktığı ay hamıle kaldı

Hiç mi karnı buyumemis

geçen ay biz korunmasız olarak 2 ve 3 kere ilişki yaşadık olmıcağı belliydi olmadı bu ay gün aşırı denemelerde bulunduk bakalım ne olacak. yarın bat beklemedeyiz
Geçen ay biz çok değerlendirdik artık eşimle gık geldi yani o derece dedik eee artık olmuştur bebek ama olmadı bu ay da o enli günleri yaptım sadece yeter olduysa oldu

Ameliyat eden doktorun gözlerimi yoktu töbe yarabbi evet adet olup hamile olanda var çok duydum maşallah Allah nasip ettiyse her türlü oluyo ve koruyo işte Rabbim büyük ❤

Yalniz değilsin benimde çok istemediğim zamanlar oldu şimdi de diyorum ki istemedin dünya kadar laf ettin simdide Allah vermiyo sürün kızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…