2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sakin ol lütfen zaten 2 katı değil %55 artış olması yeterliymiș

Hiç sıkma canını sen modunu düşürme. Ultrasonla baktı mı peki doktor
Evet karından baktı küçücük bir kese göründü, birde over etrafında kist var yada patlamış gibi dedi o kontrol altında olması lazımmış. Salı yada çarşamba bir daha gel dedi

Kızlar benim burun akıntım da var ilaç falanda kullanamıyorum. Önereceğiniz bisey var mi ?

Bi sorun olsa söylerdi canım doktorun kalbini ferah tut
İnşallah öyledir kuzum kalçamı özellikle gösterdim ağrıyan yeri şimdilik bir sorun yok agrirsa nöroloji ile falan bakarız dedi ama hamilelikle ilgili bir sıkıntı değil dedi
Şiddetli bir ağrı mı sancı gibi falan mı yoksa yorgunluk gibi mi?
İki kalçam böyle ayaklarım tutulacak şekilde ağrıyor ama yürüyünce geçiyor bende anlayamadım hamile kalmadan önce de ara sıra olurdu çok oturunca ama bakalım süreç ne gösterecek

Kızlar benim burun akıntım da var ilaç falanda kullanamıyorum. Önereceğiniz bisey var mi ?
Yine ben daha yeni atlatmış biri olarak geldim hemen ıhlamur içebilirsin 1 fincan. Bende boğaz yanması öksürükte vardı pekmez falan yemiştim. Dikkat et ağırlașmadan hemen c vitamini falan al mutlaka

Kuzum hiç korkma içini ferah tut %55 %60 yeterli diyorlar kontrollerini aksatma inşallah sağlıkla ilerleyecek

Yine ben daha yeni atlatmış biri olarak geldim hemen ıhlamur içebilirsin 1 fincan. Bende boğaz yanması öksürükte vardı pekmez falan yemiştim. Dikkat et ağırlașmadan hemen c vitamini falan al mutlaka
Ahahahha tamam kuzum teşekkür ederim. İyiki var bu forum herkes birbirinden bisey öğreniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…