2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Cok guzel dusunmussunu ama oglunuz kac yasinda. Benim kizim 4 yasinda oldugu icin oyle biseyde anlamaz ben direk soylemeyi dusunuyorum ama daha degil erken cinsiyetini ogrendikten sonra soylemeyi dusunuyorum canim. Ama planin cok guzel cok sevdim canim.
Oğlum 7 yaşında. Sürekli kardeş istediği için hemen anlayacaktır. Bu aralar sık da konuşmaya başladık kardeşin olursa şöyle yaparız böyle yaparız diye çok hevesleniyor. Cinsiyete kadar beklemek isterdim ama etrafımdakiler öğreneceği için onlardan duyacaktır benden duysun erken öğrensin napalım inşallah bi aksilik olmaz

Bende hafif kasık ağrısından başka belirti yok normal mi ya bugün biraz midem bulanıyor gibi oluyor ama bulamıyor tuhaf bişey 😊
Ay bende aynı bulanmayla bulanmama arası gibi çok değişik. Kasık ağrısı bende çok sürmedi bide 2 günde bir falan kahverengi leke geliyor

Canim ben bugun gittim doktora ustten bebegi goremedi doktorm alttan bakalim dedi alttan bakinca gordu ve bak orda pitpit atan seyde kalbi dedi. Sesini duyamadik ama pitpit gorduk guzelim. Ama bugun agrim ve kahverengi akintim suphelendirio endiseleniyorum. Bugun cok ayakta kaldim ondan galiba
Canım bende bugün gittim. Ve ve veeeee.....
Kalp atışını duydum çok şükür 💞💞💞
5+6 haftadayız... sizlerden de güzel haberler bekliyoruz 🥀🥀🥀

Canım bende bugün gittim. Ve ve veeeee.....
Kalp atışını duydum çok şükür 💞💞💞
5+6 haftadayız... sizlerden de güzel haberler bekliyoruz 🥀🥀🥀
Maşallah ne güzel darısı başıma inşallah ben devlete gidiyorum bolu da düzgün özel hastane yok. 6sinda gittim sadece kese gördük foto yüklemiştim . 22 sinde gidicem inşaallah görürüm kuzumu bende🙏🌸🌸

Benim kasık ağrım sürekli yokluyor doktora sordum normal sorun yok dedi bilemedim. Bir de kalça ağrım çok oluyor ayağa kalkamıyorum doktora dedim hamilelikle bir alakası yok dedi deli gibi kalçam ve bacaklarım ağrıyor şaka gibi 😑😑

Benim kasık ağrım sürekli yokluyor doktora sordum normal sorun yok dedi bilemedim. Bir de kalça ağrım çok oluyor ayağa kalkamıyorum doktora dedim hamilelikle bir alakası yok dedi deli gibi kalçam ve bacaklarım ağrıyor şaka gibi 😑😑
Bi sorun olsa söylerdi canım doktorun kalbini ferah tut

Şiddetli bir ağrı mı sancı gibi falan mı yoksa yorgunluk gibi mi?

İyi akşamlar kızlar. Ben bu sabah doktora gittim 2 gün önce beta hcg 965 ti bugün 1518 çıktı, moralim çok bozuk 2 katı artmadı ama doktor yüzde 50-60 artış olması da iyi dedi ama yine içim rahat değil. Bu durumu yaşayan var mı?

X