2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kalça ağrısı bende de çok fazla oluyor sabah uykudan ağrıyla kalkıyorum

Bu iyotu düzenli olarak kullanıyorum ben de faydasını da gördüm. Tavsiye ederim herkese
Merhabalar canım hayırlı olsun geliyor gelmekte olan minnoş
Teşekkürler canım
Canım hayırlı olsun hoşgeldin aramıza
hosbulduk canım sagolasın

Eklentiler

• Screenshot_20211009_210937_com.android.chrome.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 37
Kızlar benim beta 2 katı artıyor ama yavaş artıyor doktor normal dedi ama çekiniyorum biraz. Keseyi neredeyse 6. haftada göreceğiz neden böyle oldu ki normal mi acaba

Kızlar benim beta 2 katı artıyor ama yavaş artıyor doktor normal dedi ama çekiniyorum biraz. Keseyi neredeyse 6. haftada göreceğiz neden böyle oldu ki normal mi acaba
Hamilelik ilerledikçe de bebek 1 hafta önden yada 1 hafta geriden geliyor diyebilir doktor yani demek istediğim siz 6 haftalık diye biliyorsunuz bebeğinizi ama ne zaman döllendi yerleşti bilinmediği için doktorlar son adet tarihinden hesap yapıyorlar yani ufak tefek yanılmalar gecikmeler çok normal hiç canınızı sıkmayın

Umarım öyledir ben biliyorum gerçi yumurtlama zamanımı falan ama tabi dediğiniz gibi doktor son adet tarihimi sordu. Daha bana öyle şu kadarlık falan demedi haftaya gelin keseyi görelim değer güzel artmış ama şu an dış gebelik mi normal mi bilemeyiz dedi bakalım artık önümüzdeki cumartesiyi iple çekeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…