2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Gözün aydın canım darısı kalp atışına inşallah maşallah

Kızlar merhaba. 9 aylık bebeğim var şuan emziriyorum . Dün test yaptım bu şekilde. Kan testi vermedim henüz.

Eklentiler

• 20211008_230101.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 37
Tebrik ederim canım darısı bize inşallah

Maşallah canım hadi gözün aydın . Bence erken döllenme olmuş ki hem kese hem bebek görünmüş . Benim senden 4 gün önce olduğu halde sadece henüz kese gördük15 gün sonra anca görünür dedi.

Hadi gözün aydın

Gözün aydın canım darısı kalp atışına inşallah maşallah
Darısı sizlere inşallah Hepimiz sağlıkla duyalım bebişlerimizin kalp atışlarını

Biz de bugün tekrar muayeneye gittik eşim çalıştığı için merak ediyordu bir de 5+1de kese görünmüştü yolk kesesini göremeyince bu hafta da birlikte gidelim belki görürüz dedi 5+6dayız doktor vajinal baktı, çok şükür yolk kesesini gördük bebek de var dedi ama çok çok küçük olduğu için kalp atışı haftaya gözükür dedi. İçimiz rahatladı hep sağlıkla devam etsin hepimizinki inşallah

Kızlar sat 3 Eylül 11 Ekim de regli günüm. Kese ve kalp atışını beraber görmek için ne zaman gitmek gerekiyor yaklaşık olarak

Maşallah sağlıkla ilerlesin

Progestan fitili kullaniyorm canm bakalim insallah bisey olmaz kuzulara. Saglikla dunyaya gelirler.

Ah kuzum benim de aynı seni o kadar iyi anlıyorum ki hormon hassas yorgunluk telaş.. Bende kızımla o konuda sorun yaşıyor kızıyorum sonrada gece ona sarılıp uyuyorum
Annelik iste. Hani derler ya anne olmadan annelerin kiymeti bilinmez diye aynen oyleymis guzelim. Tatlim birde sana ne diyecegim lugol solisyon iyot diye bisey var %2 lik. Sabahlari su bardagina bir damla damlatip iciyorsun cok etkisi var. Dun doktoruma sordum icebilirsin dedi. Kizimda hamileyken kullandigim folik asidin icinde iyot varmis ama bunda yok suanda ben ek olarak takviye alacagim. Fotografini koydum doktoruna sor canm istersen cok faydaliyms anne icinde bebek icinde.

Eklentiler

• IMG20211008150156.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 40
Merhaba herkese, aranıza yeni katıldım. 5+5 haftalık hamileyim. Ancak gebelik kesesi haftaya göre küçük dedi doktorum.10 mm. Yolk kesesi de göründü bugün. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda. Eğer bir sorun olmazsa bizim de beklenen doğum tarihi 6 Haziran

İlk haftalarda böyle olabiliyormuş bende pazartesi gideceğim inşallah beta değerin en son kaçtı

Bende de oluyor o. Genelde okulda olduğum için 2 dakka oturup sakinleşiyorum. Bir kez evde oldu. Tansiyonum 8-5 olmuş. Muhtemel tansiyonumuz düşüyor.

Aynen öyle canım gerçekten de tamam sorayim canım çok teşekkür ederim ben kızımda da folbiol kullanmıştım sadece ama iyi oldudediğin sorayım. Birde sen önce kese mi görmüştün herkes geri olduğu halde benden kese yolk bebek görüyor ben sadece kese gördüm. Tabii devlet hastanesi benim gittigim çoğu özel gidiyor ondan görüyor sanırım kafama takıldı . Bak bu minnoş kesem

Eklentiler

• IMG-20211006-WA0000.jpeg
    79,5 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…