2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Öyle canım da o kadar düzenli 2 katı artıyor ki korktum 😌 doğrusu 3. gidişimde daha çok artmış olmasını bekliyordum sanırım ondan böyle oldu 😅 bakalım yarın bana ne diyecek ne zaman gel diyecek 😂😂
Canım şöyle söyliyim %60 artış bile yetiyomuş yani gayet güzel ilerliyor hiç takılma derim ki senin 2 katından fazla artıyor 😄

Kizlarrrrr bende bugun gidecegimm 14.30 da randevum var. Gecen hafta keseyi gormustuk. İnsallah bugunde bebisi ve kalp sesini duyarim. 6+3 deyim suanda insallh duyarim. Sizlerden duyan yok sanirim hala yazismalari okudum hepsini korktum biraz dua edin kizlar. 🙂🙂🙂🤰🤰
Bende duymadım salı gittiğim de aramız aynı çok merak ediyorum bende. Bana önümüzde ki salı ya randevu verdi.

Kızlar bat yarın testim böyle 🥰 inşallah sağlıklı yükselir. 2 ay üst üste kimyasal olmaz inşallah
Tebrik ederim sağlıkla ilerlesin inşallah 😊
Canım şöyle söyliyim %60 artış bile yetiyomuş yani gayet güzel ilerliyor hiç takılma derim ki senin 2 katından fazla artıyor 😄
Evet canım öyle doğru diyorsun 😊 hayırlısı olsun sağlıklı sağlıklı gelsin bebeklerimiz inşallah 🥰🤲

Haftaya duyarsın Allahın izniyle hiç telaşlanma hafta olarak duyabileceğin bi haftada olacaksın. hadi bakalım güzel haberleri verirsin bize
İnşallah ya hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza benim ilk o kadar tedavi oldum olmadı bu tamamen kendi kendine süpriz oldu o yüzden bu heyecan telaş galiba. Ama olumlu düşünüyorum hepimiz için.

Tarihlerimiz aynı seninle.☺️ Keseyi görebildin mi acaba? 15’ne randevu aldım ama acaba erken mi diye düşünüyorum. Ben gitmişken kalp atışı, kese hepsi birden ardan çıksın istiyorum. 90 km uzakta doktorum. 😂
Yaaaa😍🤗Yok canım görmedim daha 11 inde benim de randevum geçen cumartesi gitmiştik görürüz muhakkak bidaha ki randevuya dedi doktorum bende geçmi gitsem dedimde sabremeyecem bide doktorum kızıyor dediği zamanda gitmeyince 😅 Uzakmış biraz canımda istersen doktoruna söyle biraz daha geç geliyimmi de 🌹

Kızlar Merhaba. İnşallah ben de 2022 Haziran annesi olacağım. Bugün 6+0 dayım. Geçen hafta keseyi gördük. Pazartesi de kalp atışı için gideceğiz. Size bir sorum olacak benim 4-5 gündür benim kasık ağrılarım geçti. Hemen hemen hiç ağrımıyor. Bu durumda korkutuyor beni.

Kızlar Merhaba. İnşallah ben de 2022 Haziran annesi olacağım. Bugün 6+0 dayım. Geçen hafta keseyi gördük. Pazartesi de kalp atışı için gideceğiz. Size bir sorum olacak benim 4-5 gündür benim kasık ağrılarım geçti. Hemen hemen hiç ağrımıyor. Bu durumda korkutuyor beni.
Korkma hiç akşam ağrıyor benim de şimdi bişi yok. Benim midem bulanmıyor kusmadım hiç . Bende belirti falan yok. Birde güneş kremi hangi marka kullanıyorsunuz ?

Günaydın güzel anneler 😍
Ben yarın 10.30 da gidiyorum doktora ama HCG düşük henüz 462 çıktı.Alttan muayene yaptırayım mi bilemedim ama pek istemiyorum. HCG kaç olunca karından görünüyor biliyor musunuz 🥰😊
Günaydın canim😍🙇‍♂🙏 bhcg 3000 ve üzeri karından görünüyor bence haftaya gitsenizdaha iyi 🙌🌸

Kızlar merhaba ben geçen hafta pazar günü öğrendim gebeliği bata 2 varken koyu bir çizgi ile, ne kan testi verdim ne doktora gittim stres olmayayım diye ama folik asit kullanıyorum. Yarın randevum var keseyi falan göremem herhalde dimi daha

Yaaaa😍🤗Yok canım görmedim daha 11 inde benim de randevum geçen cumartesi gitmiştik görürüz muhakkak bidaha ki randevuya dedi doktorum bende geçmi gitsem dedimde sabremeyecem bide doktorum kızıyor dediği zamanda gitmeyince 😅 Uzakmış biraz canımda istersen doktoruna söyle biraz daha geç geliyimmi de 🌹
Beta hcg değerim pazartesi 14 bin küsurdu. Artmıştır daha da. 6+4 yapıyor gideceğim tarih. Olmazsa erteleyip 7+4 te falan gideyim. 11’nde sen görürsen giderim gerçi.🙈🙈🙈

Günaydın güzel anneler 😍
Ben yarın 10.30 da gidiyorum doktora ama HCG düşük henüz 462 çıktı.Alttan muayene yaptırayım mi bilemedim ama pek istemiyorum. HCG kaç olunca karından görünüyor biliyor musunuz 🥰😊
Günaydın 😍 Kuzum yarın değilde Pazartesi günü gitsen görürsün sanırım beni doktorum 1.500 olunca çağırdı ama karından değil alttan muayene ile gördük daha sağlıklı görürüz dedi. Minicik bir kese vardı 🌸 Ama alttan muayenede çok acımadı canım zaten normal kontrolden daha hafif geçti o heyecanla çokta bir şey anlamıyorsun bende stres olmuştum biraz alttan muayene olmak pek istemiyordum da yapacak birşey yok.🌸

Canım senin lekelenmen hakkında ne dedi doktor
Kanama alanı görmedi ama küçük küçük kistler gördü. Dış gebelikten suphelendi yarın bir daha gidecem işte, sizlerden dua bekliyorum insallah sağlıklıdır 😔🙏

Arkadaşlar bende geldim aranıza test sonucum 196 🥰🥰🥰
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun 😍
Kızlar merhaba ben geçen hafta pazar günü öğrendim gebeliği bata 2 varken koyu bir çizgi ile, ne kan testi verdim ne doktora gittim stres olmayayım diye ama folik asit kullanıyorum. Yarın randevum var keseyi falan göremem herhalde dimi daha
Sanmıyorum daha erkendir. Beta verseydiniz düzenli artıyor mu takip ederdiniz

X