2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ben de dun kan testi verdim. 121 cikti. Yarin yine vericem. Insallah guzel ilerler. Hep bu grupta kaliriz ikizler burclu bebeklerin annesi olarak umarim gebeligimiz dengesiz ilerlemez
Ayy inşallah sağlıklı bir şekilde gelişimleri devam eder benim 2. Çocuğum bir kızım var 4 yaşında onda yengeç burcu bakalım bu nasıl birşey olacak

Ne münasebet arkadaşlar emzirmeyi bırak falan tandem emzirme diye birşey var araştırın bence yanlış yönlendirmeyin kimseyi..
Kusura bakma ama ablam bizzat yaşadı bunu çocuğu zehirlendi bişeye şahit olduğum için söyledim dediğiniz emzirme şekli her anne bebek ve her anne sütü için geçerli olmuyor. Bilip bilmeden yazmanız ve üslubunuz çok çirkin

Merhaba bende Balıkesir’de yaşıyorum.siz Hangi doktora gidiyorsunuz?

Ahahah. Bir sonrakinde kendi doktorun olur inşallah.

Lekelenmem en son cumartesi günü oldu kuzum sonra olmadı ağrılarım da arada oluyor hafifledi ama sende devam ediyor mu
Benim biraz önce lekelenmem oldu diğerlerine göre bi tık fazlaydı çamaşırımdaydı bi tedirgin oldum. Ağrı da devam etmiyor sadece dün gece yatınca soldan bi sancı girdi tek seferlik geçti hemen. Pazartesiyi beklemeden mi gitsem ki doktora acaba,

Kuzum yerleşme kanaması devam mı ediyorki kırmızı değilse korkma dinlen bol bol benim ağrılarımda gece olmaya başladı genelde bide böbrek ağrısı gibi bişeyde oluyor bende doktorunun numarası varmı canım bi arasan için rahat eder hem

Yok kırmızı değil Allahtan. Benimde böbreğim hafif ağrıyor gibi oluyor arada. Numarası yok maalesef. Henüz doktorumda yok

Yok kırmızı değil Allahtan. Benimde böbreğim hafif ağrıyor gibi oluyor arada. Numarası yok maalesef. Henüz doktorumda yok
Bugün çok hareket felan ettin mi kuzum belki ondanda olmuştur sen uzan dinlen kırmızı değilmiş inşallah bişey olmaz
Kontrole kime gidiyon ya kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…