2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kalp atışı için hemşire bi akrabam 8-9. haftaya kadar normal demişti. Doktorunuz ne dedi
Valla açıkçası karından keseyi de göremedi vajinal baktı. Kese var bebek var yolk sac var ama kalp atımı yok dedi bebek keseye göre biraz ufak dedi ama idrara sıkışık değilsin de dedi. Haftaya tekrar gel dedi

Benim solda oluyordu başlarda. Son zamanlarda olmadı. Dün gece soldan yine bi sancı girdi bi irkildim sonra hemen geçti. Ayaklarım hiç ısınmıyor belki üşütüyorda olabilirim bilemiyorum.
Ayağımdan bende hiç çorap çıkarmıyorum canım kendini sıcak tut benim iki gündür kasığım ağrıyor sadece yatıp dinleniyorum o zaman

Bende aynı işe giderken 2 çorap giyiyorum yine buz gibi ayaklarım. Her şeyden tedirgin oluyoruz zor valla🤭
Allah 9 ay boyunca bize yardım etsin aklımızı kaybetmezsek iyi 🤣bol bol fırsat buldukça yat canım çok eğilip doğrulma tabiki rabbim korur ama biz de önlemimizi alalım

Allah 9 ay boyunca bize yardım etsin aklımızı kaybetmezsek iyi 🤣bol bol fırsat buldukça yat canım çok eğilip doğrulma tabiki rabbim korur ama biz de önlemimizi alalım
Evham yükleniyor 😂
Kızlar birşey soracağım siz ilişki yaşıyor musunuz🤭
Ben doktoruma sormadan düşünmüyorum canım. Zaten eşim benden tedirgin şimdilik beklemedeyiz

En azından kalp atışını duysak rahatlarız bence 😂😂
Yok valla. 3 aydan sonra doktor tabi izin verirse😂
İnşallah canım 😊

Benimde ayaklarım öyle. Kasık sancım da var bugün 2 taraflı sürekli. Valla birazdan kan vericem. Cumartesi de doktora gidicem bakalım 😅
Demek ki herkeste var üşüme 🤭 Hadi güzel artmıştır inşallah 🤲🏻 Bende pazartesi gideceğim de belki daha erken giderim 🤭

Benim biraz önce lekelenmem oldu diğerlerine göre bi tık fazlaydı çamaşırımdaydı bi tedirgin oldum. Ağrı da devam etmiyor sadece dün gece yatınca soldan bi sancı girdi tek seferlik geçti hemen. Pazartesiyi beklemeden mi gitsem ki doktora acaba,
Kuzum bugün doktorum pembe ve kahve kanama, ağrılar çok normal görürsen endişe etme, o şuan kendine yer kazıyor orada dedi ☺️
Kuzu normal tam ilişki değil de başka yollarla sürtünme vs yapıyoruz bişiler ahhaha, ne hallere düştük yia

En azından kalp atışını duysak rahatlarız bence 😂😂

Yok valla. 3 aydan sonra doktor tabi izin verirse😂

Demek ki herkeste var üşüme 🤭 Hadi güzel artmıştır inşallah 🤲🏻 Bende pazartesi gideceğim de belki daha erken giderim 🤭
İnsallah kuzum 😊 senin de güzel haberlerini bekliyoruz pazartesi ya da daha erken ne zaman gidersen 😍🥰

Kuzum bugün doktorum pembe ve kahve kanama, ağrılar çok normal görürsen endişe etme, o şuan kendine yer kazıyor orada dedi ☺️

Kuzu normal tam ilişki değil de başka yollarla sürtünme vs yapıyoruz bişiler ahhaha, ne hallere düştük yia
Ya biz cesaret edemedik hiç😊normalde bebek için 2 günde bir ilişkiye girerdik şimdi de bebek için ilişkiye girmiyoruz çok tuhaf 😁

X