2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
bende bu sabah yaşadım. ama benim peçete sildiğinde gelmiyordu. iç çamaşırımda 3 damla kahverengi bir leke gördüm sadece. doktoruma mesaj attım yerleşme kanaması olabilir akşam bi test yaptıralım dedi. benim daha çok yeni bir gebelik. sizin değerleriniz çok güzel maşallah neden bu zamana kadar doktora gitmediniz ki ben çatlardım herhalde hahahah :)
6. Haftada yerleşme kanaması olmaz ki. Sizin kaç haftalık şu an? Kalp atışını, keseyi vs. Hepsini görebileyim diye. Diğer türlü daha çok stres yapardım sanırım. 🙈

Canım sanırım yorulunca oluyo dikkat et bende bugün evde biraz dolap düzenledim ayakta kalımca baktım birden hafif bişey aktı yattım dinlendim hemen aman dikkat et bi süre uzun yol yapmamaya çalış 😊
Doktorum 90 km ötemde ne yazık ki.😔 Daha yakınımdaki doktorlara güvenmiyorum. Ama eşim kullanınca koltuğu yatırıp uzanıyorum. Sorun olmuyor.
İnşallah bununla ilgilidir ama öğretmenim. Okulda oturup dinlenme gibi bir ihtimalim yok ne yazık ki. İnşallah ilk ve son olur ikimizin de. Plasental shift denen olaydır umarım. 🙏

6+1 günlük gebeyim,doktora gittim,buğün kalp atışını gördüm 🤗ama henüz duyamadım,derinden geliyor,henüz çok küçük dedi,2 hafta sonra gel dedi,inşallah herşey yolunda ilerler,sürekli dinlenme halindeyim,tüp bebek ve ara sıra az miktarda lekelenmem oldu,her seferinde insan tedirgin oluyor,umarım güzel ve sağlıklı ilerler herşey🙏

6+1 günlük gebeyim,doktora gittim,buğün kalp atışını gördüm 🤗ama henüz duyamadım,derinden geliyor,henüz çok küçük dedi,2 hafta sonra gel dedi,inşallah herşey yolunda ilerler,sürekli dinlenme halindeyim,tüp bebek ve ara sıra az miktarda lekelenmem oldu,her seferinde insan tedirgin oluyor,umarım güzel ve sağlıklı ilerler herşey🙏
Gözün aydın , kese ve kalp atışından sonra rutine bağlar, sağlıkla büyünler ve doğsunlar inşallah.

6. Haftada yerleşme kanaması olmaz ki. Sizin kaç haftalık şu an? Kalp atışını, keseyi vs. Hepsini görebileyim diye. Diğer türlü daha çok stres yapardım sanırım. 🙈
benim kaç haftalık olduğunu bilmiyorum keseyi görünce doktor söylücek. salı günü hcg yaptırdığımda 309,06 çıktı. bugün de 2 katı artması gerekiyor. eğer problem olmazsa pazartesi günü görebileceğimizi söyledi. max 3-4 haftalık falandır

Benim de 23 ağustos bugün gittim kese yolk ve bebek vardi ama kalp atışı için 15 gün sonra gel dedi keyfim kaçtı 😔
Kuzum normal heralde belki vajinalden görürdü ama gerek de yok heralde bir de biz sat tarihine göre haftaya bakıyoruz ama keseye göre haftası belirleniyomuş sanırım. Biz de 5+2de yolk kesesini göremeyince doktorum 2 hafta sonra bebeği ve kalp atışını duymaya çağırdı ama eşim 2 hafta beklemeyelim bu haftasonu da gidip baktıralım diyor sabırsızlandı🙂

Kizlar ya lutinus fitil yuzunden sanirim idrar yolları enfeksiyonu oldum. Resmen yanma yapiyor. Simdi fitili de biraktim gerci ama bu enfeksiyon nasil gecer ya
Bol bol su iç canım benim doktorum enfeksiyon olursa daha küçük oldukları için ilaç kullanamazsın dedi su içecen dedi orası ıslak kalmasın bide bu fitili yaparken parmak eldivenleri oluyormuş onlardan kullan ne kadar yıkasakda elimizi bakteri kalıyormuş

Bol bol su iç canım benim doktorum enfeksiyon olursa daha küçük oldukları için ilaç kullanamazsın dedi su içecen dedi orası ıslak kalmasın bide bu fitili yaparken parmak eldivenleri oluyormuş onlardan kullan ne kadar yıkasakda elimizi bakteri kalıyormuş
Canim bana artik fitili biraktirdi prolutexe gectim ben

Doktorum 90 km ötemde ne yazık ki.😔 Daha yakınımdaki doktorlara güvenmiyorum. Ama eşim kullanınca koltuğu yatırıp uzanıyorum. Sorun olmuyor.
İnşallah bununla ilgilidir ama öğretmenim. Okulda oturup dinlenme gibi bir ihtimalim yok ne yazık ki. İnşallah ilk ve son olur ikimizin de. Plasental shift denen olaydır umarım. 🙏
İnşallah canım o ne hiç duymadım

Eklentiler

• 200F5199-1958-40A4-999A-2BE77E7EA54D.jpeg
    200F5199-1958-40A4-999A-2BE77E7EA54D.jpeg
    90,6 KB · Görüntüleme: 43
Nerede ogretmensiniz doğuda sanırım bende öğretmenim de kendi memleketimde doktorum vardı burada bende yeni doktor edinecegim henüz
Tutuyorum ben ama motor gucunu dusurdm haliya cok yapisip cekemiyordm 😂
Ben normalde bile savaş veriyordum süpürgeyle şimdi ne olur denesem bilmiyorum 😂🤣

Nerede ogretmensiniz doğuda sanırım bende öğretmenim de kendi memleketimde doktorum vardı burada bende yeni doktor edinecegim henüz

Ben normalde bile savaş veriyordum süpürgeyle şimdi ne olur denesem bilmiyorum 😂🤣
Balıkesir Edremit’teyim ben. Körfez doktor ve hastane açısından pek şanslı bir yer değil maalesef. Balıkesir’de prof var ona güveniyorum sadece. Doğuda neredesiniz? 3 sene Mardin’de çalıştım ilk atandığımda.

Balıkesir Edremit’teyim ben. Körfez doktor ve hastane açısından pek şanslı bir yer değil maalesef. Balıkesir’de prof var ona güveniyorum sadece. Doğuda neredesiniz? 3 sene Mardin’de çalıştım ilk atandığımda.
Urfadayim bende 3 senem yeni doldu 15 tatilde ya da yazın tayinciyim inşallah. Ama ben şanslıyım sanırım doğum oranının en fazla olduğu ildeyim doktorlar çok tecrübeli olsa gerek 😂 ama işte benim kendi doktorumu ariyorum yine de 😍

X