2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günaydın. Çok geçmiş olsun üzüldüm inan ki
Kızlar ben acil doktora gidiyorum, siyah leke şeklinde kanamam oldu sabah
Yaaa haberdar et bizi sakin ol panik yapma

ben de biraz önce lavabodan çıktım iç çamaşarımda 3 damla leke vardı koyu renkli gibi. yerleşmedir diye düşünüyorum. bugün zaten beta için tekrar kan vericem. bakalım inşallah 2 katına çıkmıştır. peçete ile sildiğimde hiç bir şey gelmedi peçeteye

Benim hemen hemen her gün çok hafif oluyor akıntıyla birlikte kahverengi leke. Sıkıntı olacağını sanmıyorum

Hadi inşallah haber ver gelince

Bu zamana kadar hiç böyle gecikme yaşadınız mı? Belki de geç yumurtlamıș olabilirsiniz. Mesela ben önceki ay 5 gün geç yumurtladım. Adetimde 5 gün kaydı. Ovülasyon testi yaptığım için biliyorum

Kızlar bendede oldu çok az anlayamadım çoğumuzda olduğuna göre normaldir belki
içimizi ferah tutalım herkes yaşıyorsa normaldir gerçekten
Kahverengi olduğu sürece sıkıntı yok kızlar
Kahverengi ya. belki daha öncedende geliyordu ama siyah renk iç çamaşırı giydiğim için belli olmuyordu. bugün açık renkli iç çamaşırı giyince gördüm.

İçimizi rahat tutalım ben hemen progestan fitil alıp yattım biraz

Reactions: kdv
Haberlerini bekliyoruz canım bende bugün 3. Kez HCG verecegim. Cumartesi 10:30 için de randevu aldım doktora ilk randevu olacak bakalım. İnşallah sağlıklıdırlar

Reactions: kdv
Kızlar ben geçen cumartesi kan verdiğimde 265 çıkmıştı ya gelecek pazartesi tahmini kaç olur keseyi felan görebilirmiyim ki

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım. 1 Ekim'de kan testi vermiştim 170 çıktı bugün tekrar kan verdim bakalım sonuç ne çıkacak
Ben de dun kan testi verdim. 121 cikti. Yarin yine vericem. Insallah guzel ilerler. Hep bu grupta kaliriz ikizler burclu bebeklerin annesi olarak umarim gebeligimiz dengesiz ilerlemez

Yerlesmedir canım Allahın izniyle birşey olmaz. Ne diycem sen muhasebecimisin ben muhasebeciyim de kdv olunca dikkatimi çekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…