2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahaha benim kızımda terazi 23 ekim 2015

4+2 gözüküyorum bende sata göre yok kuzum gitmicem bi aksilik olmazsa 6 haftayı bekleyeyim diyorum gidersem stres olucam hayırlısıyla bi duysak şu kalp atışlarını inşallah rahat bi nefes alsak

Belim çok ağrıyor bir kaç saattir iştahım da açıldı inşallah durum iyidir ya ilk ya ben çok kendimi mi dinliyorum acaba

4+2 gözüküyorum bende sata göre yok kuzum gitmicem bi aksilik olmazsa 6 haftayı bekleyeyim diyorum gidersem stres olucam hayırlısıyla bi duysak şu kalp atışlarını inşallah rahat bi nefes alsak
Bende tam 6. Haftasında ramdevu aldım hayırlısıyla inşallah duyarız kalp atışlarını da

Kızlar sıcak duş zararlı mı ya? Ben çok üşüyen biri olduğum için sıcak suda yıkamırım hep, az önce duşta aklıma geldi sıcak su zarar verir mi acaba diye bişi olmaz dimi, intertte okudum iyi değil demişler, artık buzlu suda yıkanırım napim

Kuzum çok sıcak su damarlarını genişlettiği için normalde de iyi değil ılık duş al baya iyi de geliyor hatta bebek biraz daha büyüdüğünde onunda hoşuna gidermiş

Totosunu yerim ben onun yaa ben sürekli kızım diye seviyorum, ağzıma hep kızım geliyor. İçime mı doğuyor acaba
Yaaa belkide kız çocuklar çok tatlı oluyor bende erkek gibi hissediyorum ama test yaptığım gün gece rüyada kız çocuk gördüm bakalım hayırlısı

No no no çok sıcak olmasın damarları genişletir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…