2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
İnşâAllâh canım benim teşekkür ederim sabırla bekliyorum pazartesiye kadar gelme dedi doktorum da insan meraklanıyor
Rahat ol canım ben de dün gittim sadece kese gördüm 15 gün sonra gel dedi keşke 1 hafta sonra gitseydim dahaçok görürdüm gelişmeleri her geçen gün bizim sabrımızı zorluyor ama içerde gelişen minnoslarimizi daha güzel göreceğiz onu düşün ferahla

İçimizi rahat tutalım ben hemen progestan fitil alıp yattım biraz
doktor bana hiç bir şey söylememişti. sadece kanaman olursa haber ver demişti. ama benim ki kanama gibi değil. kahverengi bir leke gibi
Haberlerini bekliyoruz canım bende bugün 3. Kez HCG verecegim. Cumartesi 10:30 için de randevu aldım doktora ilk randevu olacak bakalım. İnşallah sağlıklıdırlar
benim de 3 olucak bugün bakalım hayırlı bir şekilde artar inşallahç pazartesi 18:20de randevum var benim doktor keseyi görebiliriz belki demişti.
Kızlar ben geçen cumartesi kan verdiğimde 265 çıkmıştı ya gelecek pazartesi tahmini kaç olur keseyi felan görebilirmiyim ki
6360 gibi bir şey çıkması lazım kuzu. her 2 günde bir katı katı şeklinde diye biliyorum
Yerlesmedir canım Allahın izniyle birşey olmaz. Ne diycem sen muhasebecimisin ben muhasebeciyim de kdv olunca dikkatimi çekti
eveeet :) muhasebeciyim maalesef hahahaha :) kdvden başka beni anlatan bir isim düşünemedim ahahahha

Hahahahaha meslektaşımmm aynen kaç zamandır soracağım ama unuttum çalışmaya devam ofisin mi var çalışan mısın. Ben özel bir şirkette genel muhasebe bölümünde çalışıyorum . Evlenmeden önce istanbulda kapalicarsinin muhasebesini tutuyordum smmm yanında

Zaten kırmızı olursa sıkıntı kahverengi leke yerleşmedir diye umuyorum ama yine bi sor doktoruma belki progestan verir

Reactions: kdv
Kızlar elektrik süpürgesi tutuyor musunuz? Kime sorduysam bana sen tutma dediler 1 haftadır ellemedim, eşim de yorgun geliyor ona da söyleyemiyorum
Evet tutuyorum hatta ilkokul 1e giden kızım var onunla ilgileniyorum sabah 9 akşam 19 oturarak muhasebeciyim çalışıyorum . Sağlık ocağı ebem demişti ki sen hamilesin hasta değil . Hayatına devam edeceksin . Çok zorlamadan üstten üstten yapabilirsin.

Ben kız kardeşimi çağırdım bu hafta canım sildi süpürdü sağolsun biraz büyüyene kadar dikkat edelim
Ahh kuzum ne büyük nimet ben aileme çok uzaktayım normalde annem gelirdi hep gelecek planlarımız böyleydi ama malesef o da olamıyor Sağlık olsun bende temizlik için bir kadın alayım bari diyorum haftada bir. Yani tutmuyorsunuz bende ellemeyeyim o zmaan

aynen çalışmaya devam valla ben bursada yaşıyorum ofiste değilim ara ara keşke ofiste mi olsaydım falan diyorum ama bursada bir fabrikanın genel muhasebesini yapıyorum bende
Zaten kırmızı olursa sıkıntı kahverengi leke yerleşmedir diye umuyorum ama yine bi sor doktoruma belki progestan verir
sorayım tabi bakalım ne dicem
Kızlar elektrik süpürgesi tutuyor musunuz? Kime sorduysam bana sen tutma dediler 1 haftadır ellemedim, eşim de yorgun geliyor ona da söyleyemiyorum
ben daha 2 gün önce evi temizledim :) elektrik süpürgesi ile süpürdüm eşimde arkamdan sildi. doktor bana normal yaşantına devam et demişti :)

Sağol canım benim bende düşünmüyor değilim biraz daha mı geç gitsem diye insan stres oluyor ablam 2. Ayında öğrendi hamileliğini gider gitmez kese kalp atışı öyle olması daha iyi sanki de orda olduğunu bilince insan sabredemiyor

İki düşük geçmişime rağmen ev işini yapmaya çalışıyorum hala kimseye demedim hamileliğimi zaten bebek sağlıksızsa onu rahimde hiç bişey tutamaz sağlıklıysada çatıdan düşsen (Allah korusun )bişey olmaz canım

Bir çok işimi yapıyorum ama süpürgem çok kuvvetli olduğu için süpürme işlemini yapmıyorum bir de benim elime çok zor geçti heralde ondan korkuyorum

İnşâAllâh canım bende telefondan hesablıyorum 5 binlerde çıkıyor pko olduğum için şu haftada şu zamanda diyemiyorum dediğim gibi doktorda pazartesiden önce gelme dedi

Yaa gerçekten bravo tebrik ederim bende öğretmenim ama sadece çalışabiliyorum öğrendiğimden beri. Başka bir şey yapamadım. Cumartesi doktora gidince sorayım aklimdakileri. Evet hasta değiliz hamileyiz ama bir tedirginim ilk olduğu için sanırım. Doktoru görünce rahatlarim inşallah

YaniAllahin
Hahah aynen bende bolu da genel muhasebe aynen temizliğimi yapıyorum eşimde arkadan siliyor ortaklaşa zaten normal olmak gerek tüp değilse istirahat demediyse doktor. Kızımda full.progestan kullandım hem alttan hem üstten ama işimi de yaptım . Şimdi evde çocuğum var okula giden 1.sinif mecbur beslemek temizlemek durumundayım iyi geliyor kendimi dinlemeye fırsat olmuyor

Verirse fitil olarak mı diye de sor kuzu daha etkili bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…