2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım doğru söylüyorsun kanamam falan yok şükür ben aile içinde söyledim ama inşallah sağlıkla ilerler hepimizin
Bir çok işimi yapıyorum ama süpürgem çok kuvvetli olduğu için süpürme işlemini yapmıyorum bir de benim elime çok zor geçti heralde ondan korkuyorum
Evet canım dikkat etmek önemli tabi. Ben de biraz uğraştım bebek için sağlıklı olurlar inşallah

Yani bi sıkıntında yoksa bence günlük hayatına biraz daha dikkat ederek devam edebilirsin

Selam kızlar geldim hastaneden, maalesef biraz hayal kırıklığı var kalp atışı dinletmedi. Kese ve bebek var kalp atışı için 15 gün sonra gel dedi, hocam bu haftalarda duyulması gerekmez mi dedim yok henüz duyulmaz dedi. Ama arkadaşlar duymuş dedim, herkesin döllenme zamanı farklıdır dedi, ama ben ovulasyon takibi yaptım hocam dedim, artık ters ters bakmaya başlayınca sustum kadın herşey gayet normal dedi pozitif konuştu ama benim moralim bozuk tabi, o kadar bekledim kontrol süresi 10 günmüş hastanede, 15 gün sonra tekrar gidip tekrar muayene ücreti ödeyecem bir de neyse en azından dış gebelik falan değil ama işte ne yapalım
Eki Görüntüle 2928808

Eklentiler

• IMG_20211007_111630.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 46
İnşâAllâh canım bende telefondan hesablıyorum 5 binlerde çıkıyor pko olduğum için şu haftada şu zamanda diyemiyorum dediğim gibi doktorda pazartesiden önce gelme dedi
pazartesi günü güzel haberler verelim ben de pazartesi akşam gidicem işten çıkınca doktora :)
kendimizi yormadıktan sonra ani ters hareketler yapmadıktan sonra allahın izni ile bir problem olacağını sanmıyorum ben temizlik yaparken
Verirse fitil olarak mı diye de sor kuzu daha etkili bence
tamam kuzu mesaj attım şimdi cevap vermesini bekliyorum.
ayyy gözün aydınnn. olsun 15 gün sonra da kalp atışı için gidersin :)
ayrıca neden 10 gün ya 15 gün içinde kontrol süresi diye biliyorum ben. şehirden şehire fark mı ediyor acaba

Dışarıdaki görevliye sordum 10 gün dedi

Senin sat ne zamandı kuzum

Kızlar elektrik süpürgesi tutuyor musunuz? Kime sorduysam bana sen tutma dediler 1 haftadır ellemedim, eşim de yorgun geliyor ona da söyleyemiyorum
ben mecburen kendimi cok zorlamadan ve fazla eğilmemeye çalışarak süpürüyorum. evin işini de dinlene dinlene yapıyorumağır kaldırmak da sakıncalı ama 4 yaşında kızım var illaki arada kucak istiyor ve mecburen almak zorunda kalıyorum. yinede ilk 3 ay dikkat edelim ki güzelce tutunsun meleklerimiz . en iyisi kocalara robot süpürge aldırmak

umarım ya 3-4 gündür hiç yoktu bugün kalkıp biraz evde iş yapiyim dedim baktım bişey geliyo
Bende farkettim biraz yorulunca daha çok geliyor gibi.
Kızlar ben geçen cumartesi kan verdiğimde 265 çıkmıştı ya gelecek pazartesi tahmini kaç olur keseyi felan görebilirmiyim ki
4 binlerde olur kesin görünür diye biliyorum
Kızlar elektrik süpürgesi tutuyor musunuz? Kime sorduysam bana sen tutma dediler 1 haftadır ellemedim, eşim de yorgun geliyor ona da söyleyemiyorum
Benim robot var o hallediyor O olmasa yapmazdım ama süpürgemin çekim gücü çok iyi baya kuvvet uygulamam gerekiyor çünkü. Boşver biraz daha dursun kendini yorma

Ayyy inşallah kuzum bi kaç gün daha geçmi gitsem ki diyede düşünüyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…