2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Küçükken sürekli mide bulantısı kusma yaşardım onun için olmaz inşallah diyorum Henüz gitmedim diğer hafta içi gideyim diye düşünüyorum. Gitsem görünür muhtemelen de kalp atışı da aradan çıksın stres olmasın diye

Haklisin evet canim bende sen gibi düsünüyorum o yüzden randevumu haftaya aldim. Sürekli hastaneye gitmek istemiyorum bu aralar vaka cok. Hayirlisiyla hem keseyi hem kalp atısını görürüz insallah

Selam kızlar, bugün kesemizi gördük çok şükür daha ufacık vajinal ultrason ile baktı tam 4 haftalık görünüyor. Haftaya yine çağırdı hem kese büyümüş mü diye hem yolk kesesini görelim sonra 1 veya 2 hafta sonra kalp atışını duyar sonrada duruma göre ayda 1 rutin kontroller olur dedi. Çok şükür kızlar umarım geri kalan süreçte sağlıklı ilerler.

Hadi gözün aydın ilk aşamayı atlattın

Benim doktorum keseye göre hesablayalım dedi canım keseden belli oluyormuş sende öyle anlarsın benimde ilk gebeliğim hala şaşkınlığını atamadım üzerimden inşallah hepimize de o keseyi hayırlısı ile görmek nasip olur

Bende onu diyecektim canım burda da hamilelikte karın ağrısı olan topikleri gezdim de çoğu kişide olmuş o ağrılar hepside kanama olmadığı sürece korkmayın demiş o yüzden korkma doktorun ne derse onu dinle numarası varsa ara sor ben bişey kafama takılınca arıyorum
İnşâAllâh canım benim

Gözünüz aydın hoş geldiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…