2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ne güzel ya maşallah Benimde 2 yıl sonra geldi sürpriz şekilde.
Hosgeldin, hayırlı olsun inşallah canm

Ya çok sevindim canım hadi gözün aydın
Evet kuzum çoğu kişide oluyormuş numarası yok da instagramdan yazınca hemen cevap veriyor bu gittiğimde alırım büyük ihtimalle

Kullanalım bakalım bi süre daha :)

Kızlar benim tüp bebekk tedavim yarıda kalmıştı bende ilişki günlerini değerlendirip hamile kaldım bugün tüp bebek merkezi çağırdı önce kan aldılar kandan önce gözükmez diye ultrasona bakmak istemediler alttan da bakmak istemiyorum dedi doktorum hastalar genelde kabul etmiyor diye kan testi de yeni çıktı bende eve gelmiştim tabi çok şükür 3800 küsür çıkmış

Selam kızlar şimdi minnoş kesemizi gördük 15 gün sonra pıtpıt ve bebisi göreceğiz inşallah kesemiz oluşmuş sağ tarafta
Ohh süper vajinal mi gördünüz yoksa karından mi
Günlerimiz aynı ama ben daha 200 deyim bhcg. Çok güzel canım tebrik ederim darısı başımıza

Oyy çok tatlıı, uygulamanin adı ne bende de var bir uygulama susam tanesi büyüklüğünde yaziyor
Oprdrbanuciftci nin
Kızlar ben de dayanamadım çin takvimine baktım kız çıkıyor
Benimde Çin de kız
Benimki de kahve çekirdeği kadar olmuş eşek kadar oldu sıpa
Ahahhaah hemen büyüyorlar
Selam kızlar şimdi minnoş kesemizi gördük 15 gün sonra pıtpıt ve bebisi göreceğiz inşallah kesemiz oluşmuş sağ tarafta
Hadi gözünüz aydın
Normalde 2 katı hesaplasak 1500 lerde olması gerekiyor. Benimde hep 3 kata yakın arttı bakalım neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…