2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Selamlar benim de ilk gebeliğim çok heyecanlıyım 2,5 sene tedavi gördüm olmadı sonra salladım artık bıraktım aaaa hamileyim çok şaşkınım. Dün gittim dr kese görünüyor ama kalp atışı için daha erken dedi dr. 6 haftadan sonra duyuluyormuş.
Ne güzel ya maşallah 🤩 Benimde 2 yıl sonra geldi sürpriz şekilde. 🙏
Hosgeldin, hayırlı olsun inşallah canm 🥰🌸

Selam kızlar, bugün kesemizi gördük çok şükür daha ufacık vajinal ultrason ile baktı tam 4 haftalık görünüyor. Haftaya yine çağırdı hem kese büyümüş mü diye hem yolk kesesini görelim sonra 1 veya 2 hafta sonra kalp atışını duyar sonrada duruma göre ayda 1 rutin kontroller olur dedi. Çok şükür kızlar umarım geri kalan süreçte sağlıklı ilerler.
Ya çok sevindim canım hadi gözün aydın 😍
Bende onu diyecektim canım burda da hamilelikte karın ağrısı olan topikleri gezdim de çoğu kişide olmuş o ağrılar hepside kanama olmadığı sürece korkmayın demiş o yüzden korkma doktorun ne derse onu dinle numarası varsa ara sor ben bişey kafama takılınca arıyorum
İnşâAllâh canım benim 🤗💕
Evet kuzum çoğu kişide oluyormuş numarası yok da instagramdan yazınca hemen cevap veriyor bu gittiğimde alırım büyük ihtimalle 🥰

Kızlar günaydın benim uyandığımdan beri sağ bacağım çok ağrıyor belimle birlikte. Ara ara da kasık ağrılarım oluyor dün adet gunumdu HCG 200 çıktı ilki 79 du. 4+4 teyim gitsem doktor sorun olup olmadığını görebilir mi? Sizce bir sorun var mı bende. Kasık ağrısı yaşayan var mı aranızda
Kullanalım bakalım bi süre daha :)

Kızlar benim tüp bebekk tedavim yarıda kalmıştı bende ilişki günlerini değerlendirip hamile kaldım 😍bugün tüp bebek merkezi çağırdı önce kan aldılar kandan önce gözükmez diye ultrasona bakmak istemediler alttan da bakmak istemiyorum dedi doktorum hastalar genelde kabul etmiyor diye kan testi de yeni çıktı bende eve gelmiştim tabi çok şükür 3800 küsür çıkmış

Selam kızlar şimdi minnoş kesemizi gördük 15 gün sonra pıtpıt ve bebisi göreceğiz inşallah kesemiz oluşmuş sağ tarafta 🐣😍😘😘🙏🙏
Ohh süper 😍 vajinal mi gördünüz yoksa karından mi 🥰
Kızlar benim tüp bebekk tedavim yarıda kalmıştı bende ilişki günlerini değerlendirip hamile kaldım 😍bugün tüp bebek merkezi çağırdı önce kan aldılar kandan önce gözükmez diye ultrasona bakmak istemediler alttan da bakmak istemiyorum dedi doktorum hastalar genelde kabul etmiyor diye kan testi de yeni çıktı bende eve gelmiştim tabi çok şükür 3800 küsür çıkmış
😍😍 Günlerimiz aynı ama ben daha 200 deyim bhcg. Çok güzel canım tebrik ederim darısı başımıza 🥰😍

Oyy çok tatlıı, uygulamanin adı ne bende de var bir uygulama susam tanesi büyüklüğünde yaziyor 🤭
Oprdrbanuciftci nin😂
Kızlar ben de dayanamadım çin takvimine baktım kız çıkıyor 🥰
Benimde Çin de kız 😂
Benimki de kahve çekirdeği kadar olmuş eşek kadar oldu sıpa
Ahahhaah hemen büyüyorlar 🤭
Selam kızlar şimdi minnoş kesemizi gördük 15 gün sonra pıtpıt ve bebisi göreceğiz inşallah kesemiz oluşmuş sağ tarafta 🐣😍😘😘🙏🙏
Hadi gözünüz aydın 🤗
Normalde 2 katı hesaplasak 1500 lerde olması gerekiyor. Benimde hep 3 kata yakın arttı bakalım neyse🤗😂

X