2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Saglikli gelsinlerde erkek kiz farketmiyor ilk olacak nasipse bebisim ruyamda gordm bugun gormeye gitmisiz cok kucuk ama tipi erkege benziyor diyoruz
Aynen öncelikle sağlıklı eli ayağı düzgün olsun kız da olsa erkekte olsa canımızdan kanımızdan olacak çok güzel bir duygu

Hepiniz doktorunuzu buldunuz mu kızlar benim var doktorum ama emin değilim devam edip etmeme konusunda biraz önce mesajla beni bir çıkmaz yola soktu da sinir oldum. Bugün çalışıyorum gelemem diyorum 4 ten sonra gelebilirim diyorum. 4 ten sonra çalışmıyorum bugün 4 ten önce gelin mutlaka diyor

canım 1500 üzerinde olunca görünür diyorlar düm 451se perşembe 902 cumarteside 1804 olması gerekir. 1500ü geçtiğin içinde görebilirsiniz gibi
Teşekkür ederim cevap için canm. Karından görünür mü ?

Ben hala bulamadım bu benim 2. Gebeligim ilkinde ağzım yandı, simdi daha temkinli davranıyorum. Umarım hepimiz iyi doktorlara denk geliriz

ultrason ile karından bakıyorlar zaten canım. biz de pazartesi günü keseyi görücez nasipse. daha fazla bilgim yok ne yazık ki
İnşallah görürüz canm , senin kaç haftalık?

Reactions: kdv
İnşallah görürüz canm , senin kaç haftalık?
inşallah canım. bilmiyorum ki sanırım 3-4 hafta arası bir şey :) regliden sonra sayıyorlar ama sanırım benim geç döllenme oldu. beta regl göre düşük kalıyor galiba. bir de ben 28 gün de bir regl olmuyorum. 30-35 arası değişiyor reglim. normalde 30 günde birdi ama son 2 aydır 35 güne döndü :) son bat tarihim 31 ağustostu. 30 eylül ile 4 ekim arasında bir yerde regl olmam lazımdı :)
Çok küçükse vajinadan kamerayla bakılıyor
baktırmam ben sanırım ya :)

Pko mu var canım sendede benim de aynı geç döllenme oldu haftasını keseyi görene kadar söyleyemem dedi doktorum da şuan kaç haftalık kesin değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…