2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tatlim benide eklermisin yaş 29 2. Cocugum olacak insallah. Keseyi 5+1 de gorduk. Cuma gunu tekrar kontrol var insallah kalp atisini duyariZ. 53 kiloyum. En son adet tarihim 24 agustosdu. Baskada bir bilgi yok sanirim. Bu arada araniza ANTALYA dan katiliyorum. Varmi antalyada olan arkadaslarim.

Hoşgeldin canım benim

Kızlar günaydın benim uyandığımdan beri sağ bacağım çok ağrıyor belimle birlikte. Ara ara da kasık ağrılarım oluyor dün adet gunumdu HCG 200 çıktı ilki 79 du. 4+4 teyim gitsem doktor sorun olup olmadığını görebilir mi? Sizce bir sorun var mı bende. Kasık ağrısı yaşayan var mı aranızda

Ben sorucam yarın yani gerek yoksa öyle çok ilaç almanın anlamıda yok inşallah bi daha yaşamayız tabi :) coştururmu soldururmu bilinmez
Tabi sor canım son aya kadar kullananlar var benim doktorum kullan derse kullanırım ben progesteron hormonu zaten vücudumuz da var biz dışardan takviye alıyoruz sadece bide tamamen bitkisel dedi benim doktorum korkacak bişey yok dedi

Şimdi gitsen de hiçbir şey gözükmez canım, hatta görmedikleri için sağlıksız ya da dış gebelik diye korkutuyor bazıları. Ama eğer doktorun iyiyse git rahim kalınlığına vs bakar en azından sen bilirsin

Birden oldu canım böyle kazinma gibi bir ağrı var sağ kasığımda belime bacağıma vuruyor tek taraflı olunca korktum. Yarın tekrar bhcg baktirayim diyorum. Cumartesi günü 5+0 olacağım o zaman da bir doktora gideyim kanamam falan yok ama bu ağrı korkuttu

Günaydın kızlar, ben dün öğrendim gebeligimi şuan 4+2 görünüyor değerim 451.2 çıktı, sizce kese için ne zaman gitmeliyim ? Cumartesi günü gitmeyi düşünüyorum o zaman görünür değil mj ?

Canım bendede ağrı tek taraflı oluyor ablama sordum hangi tarafta tutunduysa orda daha çok oluyor ağrı dedi benim de hep sağda ağrım tek taraflı diye ağrı korkma bence

Dayanılmayacak türde bir ağrıysa mutlaka git. Ama basit kasık ağrıları herkeste oluyor

Teşekkür ederim
Dua topiginde çok dua ettik birbirimize, Rabbim kabul etti
Bu arada seninle hamilelik belirtimjz ayni sweetgirlcandy
Aa öyle mi
Yaş 27 2. Çocuk eklersin tabloya
Tabi ki
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun
Benim de solda genelde, sola tutunursa kız diyorlar
Benimde solda

Canm merhaba yasm 30, sat 27 ağustos, 1. bebis kilo 65 yarinda kesemizi gormeye gidicez insalalh suan 5+5 im

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…