2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Doktoruna sor kuzum benim lekelenmem bitti çok şükür yine sorucam devam ediyimmi diye … hahaha dikkat et ölmesinler 😄
Devam dedi canım fitile geçelim dedi oda benimde çok şükür cumartesiden beri yok yerleşme kanaması oluyordu büyük ihtimal de insan yinede tedirgin oluyor
Bitkisel içerikli ya çoşturur diye düşündüm 😅

İlk defa görecem bebişimi inşallah sağlıklı ve olması gereken yerdedir 🙃 ama dış gebelik vs olsa şimdiye kadar bir belirti verirdi, hafif ağrılarım var ama aşırı değil yani
Ben video izliyorum kuzumda Allah korusun öyle bi ihtimal olsa büyüdükçe tüpte baskı yaparmış ağrı da dolayısıyla çok olurmuş benim doktorum da dedi bana dış gebelik olabilir diye kötüyü düşünmeyelim sağlıklı bebişlerimiz olması gereken yerde büyüyor lar inşallah 🤲🏻🤗🥰

Ayyy bende aranıza geldim çok heyecanlıyım ☺️♥️🧿 bat 3 gün geçince sabah test yaptım pozitif çıktı yarın betama baktıracağım hayırlısıyla 🙏🏻 Herkese sağlıklı hamilelik süreci diliyorum 😊
Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah 🥰
Merhaba kızlar.
2 yıldır çocuk istiyorduk çok şükür bugün güzel haberi aldım, değerim 451.2 çıkmış 🙏
Beni de aranıza alırsanız çok sevinirim 🤩🥰
Yaaaaaaa çok mutlu olduuuuuum😍

Yarın hastaneye gidecek 4 kişi olduk sanırım güzel haberler alalım inşallah 🥰🙏🌸
inşAllah canım 🥰
Evet inşallah görürüz kuzuları. Benim pazar 3548 çıkmıştı bir umut görürüm kalp atışını da belki🙏🤰 benim 14.20 randevu yaa 😂😂
maşAllah canım ya değerin cok güzel yükselmiş 🤩🥰 hadi güzel haberlerle gelelim yarın 🙏

Ayyy bende aranıza geldim çok heyecanlıyım ☺️♥️🧿 bat 3 gün geçince sabah test yaptım pozitif çıktı yarın betama baktıracağım hayırlısıyla 🙏🏻 Herkese sağlıklı hamilelik süreci diliyorum 😊
Hayırlı olsun canım hoş geldin inşallah sıkıntısız sağlıkli bir hamilelik geçirip sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza 🙏🥰

inşAllah canım 🥰

maşAllah canım ya değerin cok güzel yükselmiş 🤩🥰 hadi güzel haberlerle gelelim yarın 🙏
Amiin inşaallah canim 🙏 ben adete 1 hafta kala öğrendim erken döllenme sanırım ondan ilk kan 15.20di. Kızımda2 gün kala 29du bu erken bebe ondan sanıyorum 🐣🙏🤰

Devam dedi canım fitile geçelim dedi oda benimde çok şükür cumartesiden beri yok yerleşme kanaması oluyordu büyük ihtimal de insan yinede tedirgin oluyor
Bitkisel içerikli ya çoşturur diye düşündüm 😅
Ben sorucam yarın yani gerek yoksa öyle çok ilaç almanın anlamıda yok inşallah bi daha yaşamayız tabi :) coştururmu soldururmu bilinmez😄

X