2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ben tiroid tahlilide isticem doktordan aklınızda bulunsun sizin de gebelikte tiroid yüksekse sıkıntı olabilir ilaç kullanmak lazım

Gayet iyi artmış maşallah 2 katından fazla
Cok teşekkür ederim canım bir an acaba 2 katı derken üstüne mi eklemem gerek diye düşündüm de
Maaşallah çok bile, sizinkini görünce benim artışlar az gelmeye başladı gözüme
Önemli olan sayı değil de 2 katı kadar artması diyorlar kuzum o yüzden sorun yoktur bence senin için de
Çok güzel artmış maşallah
Teşekkür ederim canım

Basit kuzu hiç tedirgin olma ben gece yatmadan koyuyorum bazen bi süre sonra afedersin wc de geri gelebiliyor haberin olsun
Tamam canım teşekkür ederim yatmak gerekiyor baya demekki ama şu yan etkileri yaşamaktansa hergün bi değişik oluyorum ebe tavsiye etti yoksa almazdım elimde kalan tabletleride çiçeklerime vitamin diye veriyim bari

Tamam canım teşekkür ederim yatmak gerekiyor baya demekki ama şu yan etkileri yaşamaktansa hergün bi değişik oluyorum ebe tavsiye etti yoksa almazdım elimde kalan tabletleride çiçeklerime vitamin diye veriyim bari
Doktoruna sor kuzum benim lekelenmem bitti çok şükür yine sorucam devam ediyimmi diye … hahaha dikkat et ölmesinler

evet yarın sabah randevum var bakalım erken ama inşallah keseyi görebilirim. seninde yarın randevun var
Evet inşallah görürüz kuzuları. Benim pazar 3548 çıkmıştı bir umut görürüm kalp atışını da belki benim 14.20 randevu yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…