2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Saglikli gelsinlerde erkek kiz farketmiyor ilk olacak nasipse bebisim ruyamda gordm bugun gormeye gitmisiz cok kucuk ama tipi erkege benziyor diyoruz 😂😂
Aynen öncelikle sağlıklı eli ayağı düzgün olsun kız da olsa erkekte olsa canımızdan kanımızdan olacak çok güzel bir duygu 🤩🙏

Hepiniz doktorunuzu buldunuz mu kızlar benim var doktorum ama emin değilim devam edip etmeme konusunda biraz önce mesajla beni bir çıkmaz yola soktu da sinir oldum. Bugün çalışıyorum gelemem diyorum 4 ten sonra gelebilirim diyorum. 4 ten sonra çalışmıyorum bugün 4 ten önce gelin mutlaka diyor 😅

canım 1500 üzerinde olunca görünür diyorlar düm 451se perşembe 902 cumarteside 1804 olması gerekir. 1500ü geçtiğin içinde görebilirsiniz gibi
Teşekkür ederim cevap için canm. Karından görünür mü ?

Hepiniz doktorunuzu buldunuz mu kızlar benim var doktorum ama emin değilim devam edip etmeme konusunda biraz önce mesajla beni bir çıkmaz yola soktu da sinir oldum. Bugün çalışıyorum gelemem diyorum 4 ten sonra gelebilirim diyorum. 4 ten sonra çalışmıyorum bugün 4 ten önce gelin mutlaka diyor 😅
Ben hala bulamadım bu benim 2. Gebeligim ilkinde ağzım yandı, simdi daha temkinli davranıyorum. Umarım hepimiz iyi doktorlara denk geliriz 🥰

İnşallah görürüz canm , senin kaç haftalık?
inşallah canım. bilmiyorum ki sanırım 3-4 hafta arası bir şey :) regliden sonra sayıyorlar ama sanırım benim geç döllenme oldu. beta regl göre düşük kalıyor galiba. bir de ben 28 gün de bir regl olmuyorum. 30-35 arası değişiyor reglim. normalde 30 günde birdi ama son 2 aydır 35 güne döndü :) son bat tarihim 31 ağustostu. 30 eylül ile 4 ekim arasında bir yerde regl olmam lazımdı :)
Çok küçükse vajinadan kamerayla bakılıyor ☺️
baktırmam ben sanırım ya :)

inşallah canım. bilmiyorum ki sanırım 3-4 hafta arası bir şey :) regliden sonra sayıyorlar ama sanırım benim geç döllenme oldu. beta regl göre düşük kalıyor galiba. bir de ben 28 gün de bir regl olmuyorum. 30-35 arası değişiyor reglim. normalde 30 günde birdi ama son 2 aydır 35 güne döndü :) son bat tarihim 31 ağustostu. 30 eylül ile 4 ekim arasında bir yerde regl olmam lazımdı :)

baktırmam ben sanırım ya :)
Pko mu var canım sendede benim de aynı geç döllenme oldu haftasını keseyi görene kadar söyleyemem dedi doktorum da şuan kaç haftalık kesin değil

X