2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

canım bizi meme olarak görüyorlar eşimde bakan ablamızda maşallah ayakta uyuyor
zaten kızımı tanıyamıyorum görsen bir masum onların yanında ama bana garezi var cadının
cici cici bırakmazlar canım mümkün değil bence illaki birşeyler yapacağız ne yapalım mecburen şu kışı atlatalım da hayırlısı ile

Kizıkan görmüyoki seni hiç
Benimki de geliyo mememi okşuyo yanağını gezdiriyo bız bız bız diyo birsey diyo cici diyo okşuyo ama varya nasıl deli oluyom

Mesajı yazmışım yollamadan uyumuşum

Oykü bgn mama sandalyesinde oturmuş bi yandan bi seyler yiyor bi yandan da mutfakta is yaparken bni izliyordu. İş yaparken terledigim icin ustumdeki kazagi cikarip kenara koydugum icin ağladı. Hem de iki kez
Şu sendrom atakları inşallah çabuk biter amin

Murphyy çok geçmiş olsun yaa. Kaç yaşlarında bu kız? Küçükken de bni havuzda aklı dengesi yerinde olmayan bi çocuk boğmaya çalışmıştı. Nerde, nasıl, kime zarar verecekleri belli olmuyor maalesef. Sen gerekli yerlere şikayetini yap. Hatta yanında biber gazı olmadan da dolaşma diycem ama öyle bir durumda ailesi de musallat olabilir mi bilemedim

Yanlış kişiyi etiketlediniz, konudan haberim yok

Yeni başlıyoruz

ortaokul çağında olması lazım ama iri yapi bir çocuk . seninde baya kötüymüş ama Allah'tan bir şey olmamış. Ailesi de çirkef birisiymis uğraşılmaz valla. şikayetimi yapacağım ama.

ortaokul çağında olması lazım ama iri yapi bir çocuk . seninde baya kötüymüş ama Allah'tan bir şey olmamış. Ailesi de çirkef birisiymis uğraşılmaz valla. şikayetimi yapacağım ama.
Ben bi de dizanteri (sudan kapılan bi mikrop sebep oluyor) hastalığından yeni kurtulmustum, doktor hava degisikligi iyi gelir dedi diye tatile gitmistik 10 yaşlarinda flnım şansıma beni buldu çocuk. Annem annesine çemkirmisti, o da mahçup olacagi yerde anneme çemkirmişti, anasının da kafası gidik gibiydi biraz gerçi. Annesi de annemi boğmadı Allahtan Uğraş olmuyo valla kimseyle herkes rahatsız...

Nedense ailesi çirkef oluyor oylelerin. Belkide çok tepki aldıklarından belkide yoruldular kolay degil tabi Allah kolaylık versin ama. Özel eğitime verilmeli ilgilenmeli yoksa böyle saldırgan oluyorlar. Adanada evden çıktım bakkala gidiyordum evin önünde aklı dengesi bi adam tuttu tisortumden birakmiyor mahallenin butun gençleri adamı tutmuş eline vuruyorlar çekmeye çalışıyorlar beni öyle bir güç var ki asla elinden alamadılar, nasıl agliyorum en sonunda kendi bıraktı da kurtuldum. Şansıma nereye gitsem çekiyorum bunları ya

sweet in dediği gibi yeni başlıyor maalesef :) bizim atakta dün tüm gün bana vurup durdu yada saçımı falan çekiyor ben ağlayınca daha çok vurmaya başlıyor bu da ataklardan birimidir acaba , anamdan babamdan yemediğim dayağı vallahi kızımdan yedim ya

Her mahallenin delisi illa oluyor maalesef. Bizim mahallede de vardı bi tane, öyle tutmasi yakalaması yoktu ama koca adam açıp şeyini sallardı. En fazla 6 yaslarında olmama ragmen hatirlıyorum o travmatik anıyı ama seninki daha kötü tabi ki, fobi oluşturmuştur artık sen de
Bi ara bizde de vardı vurma, bu dönemlerde oluyor maalesef ama belli ki eli ağır senin bebetonun

unutulur mu bildiğin travma yani:)) Eli baya ağır frappe canım acıyor yani inş bu dönem fazla uzunn sürmez. Bu arada senin mınnoka çorba verebiliyor musun bizim ki asla istemiyor hep kuru şeyler yiyor

unutulur mu bildiğin travma yani:)) Eli baya ağır frappe canım acıyor yani inş bu dönem fazla uzunn sürmez. Bu arada senin mınnoka çorba verebiliyor musun bizim ki asla istemiyor hep kuru şeyler yiyor
Sulu yemek olarak bi şehriye çorbasini iciyo bi de sulu köfte yiyo, digerlerini tükürüyo. Bizimki de çok yemek seciyo maalesef :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…