2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Canım ondanda dediğin gibi kesmek değilde almiraya bıraktırmak istiyorum bazen dayanamıyorum aklıma bide oda geliyo yara falan ondanda tam kesmiyorum almiradan neseki azaldı gunduzleri 2 kez geceleri 2 kez istiyor
Normalde 3 4 kez kalkar isterdi şükürki buda iyi günlerim bazen geceleri hic istemediğide oluyor tabii zaten zararı da yok doktor emzirebilirsin dedi sağmaklada ugrasmak istemiyorum bide onu alamam bi dünya para bosa

Ahh kıyamam yaaaa onlarada üzülüyorumda işte yapcak bişi yok elbet bırakcaklar

Reactions: Jou
Kızlarr merhaba nasılsınız? Hala bebişlere demir damlası kullanıyor musunuz? Ne zamana kadar kullanmalıyız?

günaydın canım iyiyim sen nasılsın ?
güneşin son doz menenjiti yaptırırken bıngıldak kapanmadı gelişimi iyi o yüzden telaş yapmayın dedi
d vitamine kış geldi başlayalım dedi 5 damla
kan damlasına başlayalım dedi 15 damla ama bizim kız içmiyor nasıl içircem bilmiyorum

güneş bu aralar hep yatakta ve memede baktım akşam köpek dişlerinin ucu görünüyor

Reactions: Jou
Bizim de 18 ay kontrolünde kapanmamıştı az kalmış dedi ebe. 2 yaşa kadar normal dedi. Nette de doktor 18 ay da kapanmazsa tahlil yaptırın vs yazmış bilemedim.

Kızlarr merhaba nasılsınız? Hala bebişlere demir damlası kullanıyor musunuz? Ne zamana kadar kullanmalıyız?
Bn artık kullanmıyorum. 18.ay kontrolunde doktor tahlillerine (12.ayda yapılana) bakıp "artık kullanmayın, demiri normal aralıklarda. Gereksiz demir kullanimi bobreklere zarar verir" dedi

Bizim de 18 ay kontrolünde kapanmamıştı az kalmış dedi ebe. 2 yaşa kadar normal dedi. Nette de doktor 18 ay da kapanmazsa tahlil yaptırın vs yazmış bilemedim.
evet bizim doktor normal şartlarda 18 aya kadar kapanması beklenir dedi ama gelişimi iyi olduğu için 2 yaşa kadar bekleyelim dedi 2 yaşta tekrar götüreceğim

kullanımı nasıl canım ya bende onu çok duydum onu düüşünüyorum
Tası ıslatıyosun zaten erimeye baslıyor. Ben kahverengi kısmına kadar sürdüm. Cok kötü bir tadı yok öyle ama benim kızım farklı bir sey görünce once dilini degdirdigi icin cok kolay oldu benim icin.

Bugün kontrole gittim a dostlar cinsiyet kesin degil valla tam göstermedi. Bi taraftan kız bir taraftan erkek görünüyor. 3 hafta sonra bakacağız artık bir hafta ileride buda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…