2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Haaaa bende onu da öyle diyorum amaa istee daha vermicem korkusuyla ama genede eskisinden daha iyi azalttım kuzum birsey sürmedim doktorum sürme iyi olmaz dedi böylede azaltınca busefer uzun emiyo yani yoruluyorum cidden

kızlar güneş bakıcı ablamızın torununun ağlayan bebekine bayılmış siz bebelerinize aldınız mı internetten bakıyorumda kararsız kaldım

kızlar güneş bakıcı ablamızın torununun ağlayan bebekine bayılmış siz bebelerinize aldınız mı internetten bakıyorumda kararsız kaldım
Öykü de geçen gün bebek reyonuna bakıyodu ama almadım henüz bi şey :) ananesinin evinde gercek bebek boyutunda bi bebek var ona elini surmuyo, hatta kıskaniyodu en son agahahahja

Eklentiler

• 20231223_170950.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 45
Hanımlar merhaba 2023 Haziran doğumlu bebeğim. 6,5 aylık oldu. 5. Aydan beri Gece saat başı uyanıyor meme emiyor uyuyor. Bu durum daha ne kadar sürecek? Diş çıkarmıyor daha. Memeyi 12 ay dolunca bıraktırmayı düşünüyorum. Önerileriniz nedir? Çok zorlanıyorum geceleri.

Disten olmuş olabilirrr yada aksam yatmadan tok tutan mamalardan veriyomusun yada ari gece maması var ondanda alip yapabilirsin daha cok kucuk olabiliyo doymuyorda olabilir ekgıdayada başladı muhtemelen

ENFLUVİR diye bir ilaç dimi içmez kuzum oğlumda içmiyordu hatta kusuyordu
sıkma canını bir şekilde atlatır içmesede ama yine de doktoruna bildir
Aynen o. Zorla içirdik az az. Çatlayacak gibi oldu o derece yani öyle bi ağlama. Ağzını kitledi açamıyoruz. Üzülüyorum o haline ama mecburuz bunu yapmaya

Aynen o. Zorla içirdik az az. Çatlayacak gibi oldu o derece yani öyle bi ağlama. Ağzını kitledi açamıyoruz. Üzülüyorum o haline ama mecburuz bunu yapmaya

Ay çok fena salgın var ilaçtan iki uç gün sonra geçer Allah’ın izniyle
Çınar Efe çok çekti geçen sene düşmeyen ateş titreme güneş üç aylık durmuyor oğlan hasta kendi. Kendine soyunuyordu ilaç fln
Sancılı bir süreç çok geçmiş olsun canım

Cano bu arada bende eşimden şüphelendim
Düşmeyen ateşi vardı doktor değilsin demiş test yapmamış bogazi enfeksiyondu bilemedim

Dönem dönem oluyor sık sık kalkma
Benim kızım hala kalkıyor şükür sayı ikiye düştü bundan iki ay önce 4 5 kere kalktığımı bilirim bazı zamanlar ise yerine koyduğum an kalkıyordu

Ben hiç mama veremedim biberon almadı
Ama denesem faydası olurumuydı bilmiyorum bazı arkadaşlarda ise yaradı bazılarında yaramadı dilersen gece maması verebilirsin

Bir yaşından sonra kademeli olarak süreç kolaylasak

Bir yaş değilde bende hep 18 aylık keserim demiştim bu arada çalışmıyorsanız gece beslenmesini kesebilirsiniz bir yaştan sonra
Bana bir yaş çok küçük geliyor kesmek için

Reactions: Jou
Sağol canım şükür ateşte titreme falan olmadı 39.5 u gördük ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…