2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Mama almıyor denedim. Emdiği için uyanıyor büyük ihtimalle 4-5 kere uyanmasına bile şükredeceğim. Çalışmaya başlayacağım için 12 ay düşünüyorum ama bakalım ne olacak.

Dün aklıma geldin araya bir şeyler girdi unuttum kalp kalbe karşıymış

Kocaman olmuşlar yaaaa
Hadi ya unutulmadigima sevindim Vallahi kafami kasiycak vaktim olmuyor kuzum ya tam giriyorum yazayim diyorum biseyler cikiyor oyle oldular büyüyorlar vallahi birden ufaklik sunnet oldu onunla ugrastik biraz huzursuz gecti iyilesme donemi abisinden once erkek oldu pasam

Ooo geçmiş olsun zor tabi iki küçük bebekle. Alışmışsınızdır artık birbirinize

Mama almıyor denedim. Emdiği için uyanıyor büyük ihtimalle 4-5 kere uyanmasına bile şükredeceğim. Çalışmaya başlayacağım için 12 ay düşünüyorum ama bakalım ne olacak.
söylemesi kolay, uygulamak zor tabi ama belki her uyandığında meme vermemeyi deneyebilirsin. zamanla da kesersin gece beslenmesini.
doktor bize 7. aydan itibaren gece beslenmesini kesmemizi söyledi, ama tabi uygulayamadım ben. şu an hala 3-4 kere uyanıyor. 2 yaşında memeyi bırakacam, ancak öyle düzelecek gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…