2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok geçmiş olsun kuzum geçen seneki gibi herkes hasta yine İnsandan kaçar korkar olduk artık bir rahat nefes alamıyoruz maalesef
Sağolasın canım ya. Bi hastalık inan çok fena dikkat edin kendinize. Hayatımda yaşamadım böylesini. Ahsen zaten şurup içmeyerek zorluyor durumu. Salı günü randevu aldım bakalım iğne ile tedavi isteyecem

Canım senin memeyle uyumaya alıştığı için iyice bağlanmış. Benim oğlan sallanarak uyuyordu emmeyle eşleştiremedi. Yani ben başardım değil de şartlar uygundu diyelim gündüz emmeleri daha az ve oyalamak daha kolaysa ordan azaltarak başla bence. 1 haftadır günde 1 kere emziriyorum ben galiba son düzlüğe girdim
Canımm çok geçmiş olsunn, biz de atlattık berbattı. Ben serum ile toparladım 2. Gün, antibiyotik de kullandım. Bartuya sadece calpol verdim ama sürekli burnunu temizledik çok yorucuydu

Aşı takviminde 24 aydan sonra gözükmüyor. Ama yeğenim 3 ya da 4 yaşında aşı için çağırılmıştı. 4 yaştı heralde
Devlet aşısı içinde yok zaten.. Çocuk doktorumuz extra söyledi. Hatta çocuğu 5 yaşına girecek bir arkadaşım var. Yazın o söylemişti ilk.. 5. Yaşı dolmadan su çiçeği 2. Doz yaptırmamızı söyledi doktor diye.. ardından Benimkide deyince şaşırdım. Hatta aile sağlığından doktordan yazı alırsanız yaparız demişler.

Nereye gidiyor bu durum hiç bilmiyorum her sene bir önceki seneyi aratır oldu. Dikkat ediyorum ama etrafta kimsenin umru değil. Hep öyleydi insanlar Büyük insanı geçtim küçüklerin hasta olması daha zor ve yorucu Allah’ım korusun herkesi, hastalarada acil şifa versin

Size de geçmiş olsun canım. Şu an bi tık daha iyiyim ben. Ahsende şurup içmeyi reddediyor. Burnunu bile temizletmiyo resmen huy değiştirdi 2 günde

Allah Allah. İlk kez duydum

Amiin. Ben çok fenaydım şimdi az toparlandım gibi düne göre. Diyorum ben böyle acı çekiyorum çocuğum nasıl dayanıyor. Kimse dikkat etmiyor ya. Afyona tatile gitmiştik gittiğimiz başladı ateşi. Sonra öksürük vs arttı. Odadan çıkamadım insanlara geçecek diye. Sonra çıktık bi baktım herkes dışarda öksürüyor kimse umursamıyor ki

Benimki ztn gunduz 1 kere uyurken emiyo, bazen düserse cani acirsa ya da biyeri agriyosa fln meme meme diye tutturuyo, onun disinda gunduz uyurken ve gece uyurken emiyo, ama btn gece kalkip uyumak icin emiyo, cok karisik benim durum

Etrafımda ben dikkat ediyorum hastalıklardan dolayı dedim zaten bayadır biliniyor yinede bize çok yakın biri yaşıtız nerdeyse hastalık gelir geçer önemsemiyorum. Akran zorbalığı daha kötü diyor. Kıyas yaptığı şeye bak. Millete laf anlatmaktan gına geldi. Elimden geldiğince dikkat ediyorum bende napim..

canım ben hiç duymadım
oğlana yaptırmadım da zamanında glaiba

canım ben hiç duymadım
oğlana yaptırmadım da zamanında glaiba
Ben de hiç duymamıştım. İlk arkadaşta duydum doktorları İzmirde özel klinik prof. O bu dediğim aşı için 4 yaştan sonra 5 e kadar yaptırın demiş ki geçenlerde yaptırdılar doktordan yazı alarak. Hatta aile hekimliğinde şaşırmışlar. Bana da 15. Ay kontrolünde söyledi doktor ama 3 yaşta yapacağız, kreş vs olursa 2,5 yaşta da yapabiliriz dedi. Bende başka ilçede özel kliniğe götürüyorum.

Selam kızlar ben de iş ve ev yoğunluğu pek sık giremiyorum. Ben de bugüne hasta uyandım maalesef. Sizlerden de çok hastalanan olmuş hepinize acil şifalar diliyorum.
Canım biz henüz başlamadık yılbaşında misafirlerimiz olacak o nedenle yıl başından sonrasına erteledik. Bu arada bana desteğiyle bir tık azaldı kalkmaları. Akşam ben emzirip uyumadan babasına veriyorum. Babası kucağında gezdirerek uyutuyor. Sonra ben salonda yatıyorum. Gece uyanırsa 1-2 babası uyutuyor yine sabah 4-5 gibi kalkıyor o zaman gidip emziriyorum. Yani biraz düzeldi gibi son hafta. Ama çocuk milleti belli olmuyor ne zaman ne yapacakları

H sonu doktora gideceğiz güneş için menenjit son doz sorucam canım

Benimki ztn gunduz 1 kere uyurken emiyo, bazen düserse cani acirsa ya da biyeri agriyosa fln meme meme diye tutturuyo, onun disinda gunduz uyurken ve gece uyurken emiyo, ama btn gece kalkip uyumak icin emiyo, cok karisik benim durum
İşte gündüz uyurken değil de emzirip mayıştırsan ama uyumasına izin vermesen memede uyku emme ilişkisini koparmak lazım. Bi de düşünce korkunca canı sıkılınca “ben burdayım tatlım gel sarılalım, kucaklaşalımm” gibi cümleler kurup yine o alışkanlık emmesini söndürmek gerek. Sakin sakin bebeği de yormadan ama kararlı olup başarabilirsin
Kızlar ben azalttımm amaa busefer uzun emiyor ya cinnet geçiriyorumm artık dyaanamayıp sürecem birsey olmuyo sirke sürdüm yaladı limon sürsem onuda sever ekşi ekşi bırakmaz daha korkuyom yav
Yaaa jouu senin durum özel bi de hamilesin ama ben bişey sürme taraftarı dwğilim ya, ne olursa olsun bağ kurduğu bir şeyi tiksinerek sonlandırması bana doğru gelmiyor. Bartu da 1 kere emiyor sabaha karşı ve uzun emme isteği oluyor bazen ben de diyorum ki annecim yoruldum biraz hadi emmeyi bitirelim de yatalım biraz daha, ilk zamanlar mızlayarak tepki verdi ama şimdi buna benzer cümle kurunca hemen çekiliyor memeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…