2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

ay kuzum maşallah gözün aydın darısı başıma
daha dün gece 3 de kalktı 4 e kadar meemede dalamadı en son babasının ayağına verdim 6 gb geri aldım 7 gb artık geç kalıyorum diyerek tekrar babaya verdim çok yorucu gerçekten
kuzum ya bende ellemiyorum ama bizimki bildiğin park yatağa tutunup gel diyor
memeden kesmek gerekiyor sanırım artık oda bende eşimde çok yoruluyoruz
kafam karışık gerçekten nasıl başlayacağım nasıl olacak
akşamları da emzirmiyormusun yoksa sadece gece mi emzirmeyi bıraktım canım

Biz teke düştük gündüz uykusunda
bende haftasonu tek uyku yaptırdım mecburen kuzum
çünkü 11,30dan 12 den önce uyumuyor kalkması 14,00 geri yatırmak 17,00 gb olacak bu sefer akşam uykusu çok uzuyor
ama mızmız oluyor ya
birde düşün dün 2 den beri ayaktaydı gece uykusuna 22,00de ancak geçirdim

Yok kiz sanki bikac kişinin daha okudum 2 uyku uyuyan yukarda sayfada,ben mi yanliş okudum ki acaba? O kadar tembelim ki geri donup okumuyorum:)
kız bakıcı ablada bizim kız kaçta kalkarsa kalksın bir sabah kestirmesi yapıyormuş sonrada 14,00-14,30 arası yatırıyor
kalkması 16,00 da akşam yatış 22,00 fln
h sonu da sabah kestirme hayatta yapmıyor bizimle öğleye kadar oynuyor öğlen uyuyo 14,00gb kalkıyor e ondan sonra gez dolaş daha sonra yatış olmuyor
senin uyku saatlerin nasıl canım

ya bu bebikler neden böyle ya bizimkide benim ayağımda uyumuyor inadına kalkıyor memeye geliyor

Sabah erken 8da kaldır kuzu yada 8 olmuyosa 7 yap almira 7.30 uyandı bugün 12 de uyur gibi gözler kızarmış gece 12 demi uyuyo

Bişey yapamazsın ki,en fazla cok erken uyandirabilirsin sabah.her çocuk farkli,zorlasakta olmuyo

Bir defa kaldırdim tüm gün burnumdan getirdi sürekli ağladı onuda yapamıyorum:). He kız jou gözümden uyku akiyo bekliyorum ki uyusun. Hiç bana zaman kalmıyor bunalimdayim
kızlar miniklere eğitici güncel ne oyuncaklar aldınız
meyve kesme yazı tahtası fln neyle oyalanır ha bu gız

Ben aldım çok güzel oynuyor. Yazı tahtası da hoşuna gitti bence alabilirsin

O Ozamandı gene yap gerekirse ağlasın aglamasın diye yapamıyosak vay halimize

sabah 8.30 kalkiş,sonra 12,12.30 gibi sanirim yatiş,3 saat bazen uzerinde uyuyo.9,9:30 gibide yatiş.çok şeeetmemek gerek aslinda yaa,memeden kesince daha net bi uykulari olacak nasil olsa,Allah sağlik versin öncelikle

sabah 8.30 kalkiş,sonra 12,12.30 gibi sanirim yatiş,3 saat bazen uzerinde uyuyo.9,9:30 gibide yatiş.çok şeeetmemek gerek aslinda yaa,memeden kesince daha net bi uykulari olacak nasil olsa,Allah sağlik versin öncelikle
Benim ki sabah 7.45 te uyandı 12.20de uyudu 14.00 uyandı akşam 20.00 veya 20.30 olahayrola

h sonu bende sana uyuyorum bacım çünkü dediğin gb akşam üzeri uykusu geliyor ondan sonra geç yatar diye korkuma uyutmuyorum sonuç yine aynı oluyor gerçi geç yatıyor
Güneş elden ayrı bacım

aman akışına bırakcam artık iki gecedir bir fiil uyanıp gözleri açıp gülüyor şebelek 3 den 4,5 a kadar ayaktaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…