2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sadece uyumadan önce emziriyordum, şimdi onu da kaldırdık. Gece hiç emzirmiyorum, sabah uyanınca emiyor. Sonra öğlen işten gelince bazen de akşam üstü. Yani günde 2 ya da 3 kez emiyor

Sadece uyumadan önce emziriyordum, şimdi onu da kaldırdık. Gece hiç emzirmiyorum, sabah uyanınca emiyor. Sonra öğlen işten gelince bazen de akşam üstü. Yani günde 2 ya da 3 kez emiyor
Aaa cok iyii nasıl bıraktın emzirmeden uyutmayı benim ki odayı inletiyo once emcek sonra sallancak kafasında

Ne geceydi bee tam 2 saat ağladı. Uykusu var uyumuyor en son kafa üstü düştü agladida uyudu . Nedir bu 2 yaş sendromu mu. Yarın eşime telefonu uyurken yanına getir alarm odada çalsın bizim essek sipasi da uyanır belki 7de. Yarın ola hayrola:)

Benim kizda 2gün önce öyleydii aynen sendrom yaklaşıyorr

Aaa cok iyii nasıl bıraktın emzirmeden uyutmayı benim ki odayı inletiyo once emcek sonra sallancak kafasında
İlk haftalar zor oldu kuzum eşim destek oldu. Gece emme sayısını düşürdük yavaş yavaş 8den 5e 5ten 3e diye 1 hafta arayla. Ağladı su verdik kucakladık derken derken alıştı. Sallanmayı da 11. Ayda bırakmıştı şükür. Çok yorucu oluyordu artık gece boyu emzirmek. Ama 2 3 kere emse öyle devam ederdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…