2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kalp atişlarini mi duyacaksiniz,çok güzel:) ama şimdiden uyarayim genelde ilk çocuk usluysa ikincisi yaramaz okuyomuş,bana diyolardi,aynen de öyle oldu.bizim oğlan sabırsız ve asi:)
Öyle oluyor aynenn ben ilkhamileliğim zordu şuan kolay geçiyo pek kusmuyorum oda cekilecrk çile varsa cekiliyo

Bugün gittim canım. Kese falan her sey normal görünüyor dedi kalp atısı icin de 2 hafta sonra gelirsin dedi tahlillerle birlikte bakacakmıs. Bu sefer kızımdaki doktora gitmedim ama. Bulantı hapı vitamin olarak decavit diye bi hap bide folactive diye folık ast yazdı. Bide kan ilacı verdi tahlillere bakmadan kan ilacı yazdı doktor cok ıyı gulec ama anlamadım biraz genel ilac yazdı gibime geliyor. Anlamadım. Kızımda özele gidiyordum çok oahalı oldu artık gidebilir miyim bimiyorum

Reactions: Jou
Evet yaa ozel uçmuş benimde muayene 700 lira ama ozel sigortalı olduğum icin 580 veriyorum
Hadi bakalımm sen benden yenisin ozaman aaaa sana kan tahlil görmeden vermesi yanlış geldi bana folik asit tamamda benimki bile kan tahlili daha görmeden vermedi yarın kalp atışından sonra vericek bana onceden kullanıyormuydun kan ilacıni

Hayır kızımda kullandım sadece

Reactions: Jou
Hee iste ondan sordum önce hamileliğinde kullandınmı diye ozaman kan tahlili isteyipmi vermisti
Aman kızımda ne kullandıysam onu kullancam Rabbim her seyin iyisini bilir eskiden ilaç mı vardı ama cok sukur sağlamız bu sefer çok rahatım. Ilkinden tecrube

Kizlar ya benim oğlan konuşmayi birakti hic ilgilenemiyorum 1 aydir cok uzuluyorum anne demiyor artik 3 4 kelime disinde kelime kurmuyor dusun dusun kafayi yicem ben hangi doktora gotursem ki oglani bu durum icin

Kizlar ya benim oğlan konuşmayi birakti hic ilgilenemiyorum 1 aydir cok uzuluyorum anne demiyor artik 3 4 kelime disinde kelime kurmuyor dusun dusun kafayi yicem ben hangi doktora gotursem ki oglani bu durum icin
O söylemeden siz anlıyorsanız ondan olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…