2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ay gercekten mi valla duzeliyosa hic sknti degil suan, sonsuza kdar boyle gitmicekse memeyi birakana kdr idare edilir ya
Yok yok korkma sonsuza kadar boyle gitmiyo:) dediğim gibi memeyi biraktiği ilk hafta ćildiriyolar.sonraki hafta alişiyolar.biraz üzücü aslinda memeden umudu kesince kalkmiyolar.en kötü su icmeye kalkar bir kere

Valla bende napcm bilmiyorum, daha bir kere ayagima alip sallayamadm, kiyamet kopuyo denedigimde canavar cikiyo tatli bebikimin icinden
Yok yok korkma sonsuza kadar boyle gitmiyo:) dediğim gibi memeyi biraktiği ilk hafta ćildiriyolar.sonraki hafta alişiyolar.biraz üzücü aslinda memeden umudu kesince kalkmiyolar.en kötü su icmeye kalkar bir kere
Ya ona da ayri uzuluyorum, nasi biraktiricm, bebigi gec ben hic hazir olamicakmisim gibi hissediyorum

Valla bende napcm bilmiyorum, daha bir kere ayagima alip sallayamadm, kiyamet kopuyo denedigimde canavar cikiyo tatli bebikimin icinden

Ya ona da ayri uzuluyorum, nasi biraktiricm, bebigi gec ben hic hazir olamicakmisim gibi hissediyorum
Ben de ilk zamanlar üzuldüm ama farkettiğim bişey oldu.2 yaş yeter bir yaş.2 yaşindan sonra acaip bi bağimlilik oluyo.nasil ki buyukler sigara alisiyo bebekler de memeye.ihtiyaç degil bağimlilik bence.ben kziimda 28.ayinda biraktirmiştim keşke daha erken biraktirsaymisim dedim.

Evet onun da artik o kadar da ihtiyaci olmadigini hissedersem daha kolay oluck benim icin de, neyse daha zaman car onumde, yavas yavas gelisir hersey bi sekil

Kim ne oldugunu biliyo işine gelmiyo herhalde ben okadar sey alamıyorum çok pahalı herşey

Uyudum tabiii beni 11 den sonra bulamazsın
Ahahaah basladin he erken yatmaya
Kim ne oldugunu biliyo işine gelmiyo herhalde ben okadar sey alamıyorum çok pahalı herşey
Büyük ihtimal öyle sonra birden dökülecek:) kız Yok ne pahalısı 10 ile 12 TL arası fiyat öyle pahalı ben de almadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…