2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hay masallah ya, valla uyusun bebikler, uyuyan yiyen bebik missss
Canım akşam öyle uyuduysa tabi geceyi bulurr sabah erken kalkman lazımki düzene giricek
Ay gunduz uyumadiginda da oyle uyku konusunda biraz sknti var bzde, bu sefer de uykusuZluktan uyumuyo

Hay masallah ya, valla uyusun bebikler, uyuyan yiyen bebik missss

Ay gunduz uyumadiginda da oyle uyku konusunda biraz sknti var bzde, bu sefer de uykusuZluktan uyumuyo
Sabah kacta kalkıyosunuz peki kuzu bak bugün 8de uyandık oglen 1 de uyudu 2bucukta uyandı dahada artık akşam uykusuna geçicez 8.30 giibi

Sabah kacta kalkıyosunuz peki kuzu bak bugün 8de uyandık oglen 1 de uyudu 2bucukta uyandı dahada artık akşam uykusuna geçicez 8.30 giibi
Gece 12de uyuyunca 9a 10a kdr fln uyutuyorm uykusunu alsin diye, o da memede yani, daha erken uyursa daha erken kalkiyo bnmki de 8 gibi, ama gec uyuyunca gec kalkmasini saglamaya calisiyorm, cok huysuz oluyo oglen uyutamadigim icin

Gece 12de uyuyunca 9a 10a kdr fln uyutuyorm uykusunu alsin diye, o da memede yani, daha erken uyursa daha erken kalkiyo bnmki de 8 gibi, ama gec uyuyunca gec kalkmasini saglamaya calisiyorm, cok huysuz oluyo oglen uyutamadigim icin
Hiç merak etme memeyi bırakinca gece boyu deliksiz uyuyolar.eğer 2 yaşinda biraktirmayi düşunuyosan kalmiş şurda yarim sene.tabi memeyi biraktirdığin ilk hafta gece 3 lere kadar uyumayabilir ama 2.hafta düzene giriyo:)

Iste ben öyle çok ettim geç uyuyup geç kalksın istedimde geceleri daha çok uyanıyo du busefer sabahta aynı erken kalkıyodu 8 de baktım olmuyo tekrar eskiye döndürdüm

Iste ben öyle çok ettim geç uyuyup geç kalksın istedimde geceleri daha çok uyanıyo du busefer sabahta aynı erken kalkıyodu 8 de baktım olmuyo tekrar eskiye döndürdüm

Belisi normalde 9da uyutmaya çalışıyorum. 9u geçtimi uyku saatini 12ye kadar asla uyutamıyorum sizde de öyle oluyor mu

Reactions: Jou
Ay gercekten mi valla duzeliyosa hic sknti degil suan, sonsuza kdar boyle gitmicekse memeyi birakana kdr idare edilir ya

Benimki bi garip ya, bazen erken kalksa da uyumuyo yani, o zmn da bosuna erken kaldirmis oluyorum iste felaket donusuyo gun, keske alissa

Belisi normalde 9da uyutmaya çalışıyorum. 9u geçtimi uyku saatini 12ye kadar asla uyutamıyorum sizde de öyle oluyor mu
Oluyorr tabiii kuzuu ama benimkine ben bugun 8de kalktı 13.00da baktım uykusu geliyo dedim hadii eee ee yapalım odaya gidiyoruzz dandini şarkını açip yastığa koyuyo kafasını uyuyo beni bukonuda pek derlatmıyo ve aksam 8 oldumu da gidiyoruz odaya anlıyo uyku saati geldigini ahanda şimdi sallıyorumm 9dan sonra uyutmak istesem 11 i buluyo almirada şu var akşam olunca anlıyo sabah gün ışığı gördümü uyanıyo

Benimki bi garip ya, bazen erken kalksa da uyumuyo yani, o zmn da bosuna erken kaldirmis oluyorum iste felaket donusuyo gun, keske alissa
IStersen bigün sunu dene hani uyutuyosun ya yarım saat sonra uyandırr tekrar akşam 8 9 gibi uyutursun ozaman uyur belki benimki geçen hafta hastaydı düzensizdi uykusu annemlerde burdaydı falan düzen olmuyodu sonra aksam 5 gibi uykusu geldi direndi bende uyuttum yarım saat sonra uyandırdım tekrar aksam 9 da uyudu düşün böylede deneyebilirisn

Memeyle uykuyu nasil ayirdin?
Yarim saat sonra uyandirmama gerek yok zaten yarim saat uyuyo uyudugunda, 35. Dk da zink diye uyanir, geri dondurmeye ugrasiyorum 45dk ama yok, bazen bi 35 daha uyudugu oluyo ama,
Bak cocuk 17 aylik olacak, simdiye kadar nerdeyse hic 2 saat uyudugu yok gunduz, sadece 1 kere uyumustu hatirliyorum o zaman da merak edip gidip bakmstim bise mi oldu uyanmiyo bu diye, ufakken de uyumuyodu yani

Memeyle uykuyu nasil ayirdin?
Kizzz yok ne ayırması deli gibi memeyi seviyo
Ozaman normal kuzum ya elbetki geçecek

Kizzz yok ne ayırması deli gibi memeyi seviyo

Ozaman normal kuzum ya elbetki geçecek
E kiz yatiyom yanina uyuyo diyosn, bi de salliyosn, memeyi biraktirmayi demiyom, uyurken memesiz uyutmayi diyorum yani, bnm bebik kucakta meme agzinda emerek uyuyo ya da yannda yatiyorm emziriyorum oyle uyuyo, benden baska kimse uyutamiyo o yuzden, ben de meme vermezsem ben de uyutamiyorum

Hahahahahaha evett memeyi emince uyuyo kuzumm ama emmeyi bırakınca hemen yastığa koyup dandini sarkısını açıp sallıyorum iyice
Senin gibiyi ben önceden yapıyodum sonra böyle oldu yanii su sıra emerken uyumuyo mesela az önce emmedi yastığa koydum uyudu sanırim bizim alıştırmamızla alakalı ya

Kiz sen öyle uyadirinca kizmiyor mu ben bı kere öyle denedim burnumam getirdi akşam uyuyana kadar

Heee benimkide öyle kapatınca birsey demiyo ama artık anne baba demeyi unuttu çok derdi çok üzgünüm ya

Hdi ya bir süre izletme hiç ben öyle yaptim sonra yavaş yavaş izletmeye başladım. Şimdi hangi kelimeyi dersem söylemeye başladı. Kitap çok okuyorum mesela çok seviyor. Böyle bol resimli kitaplari özellikle alip bana getiriyor oku diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…