2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sen emin misin diş olduğuna. Diş incisi olmasın. Bende çıktı sanmıştım

Uykusuzluğumuzun üzerine bir de yemek reddi çıktı bgn sadece kahvaltı yaptı başkaca yemedi yemiyor da sadece emdi. Ve sürekli ağlama modunda napacagimi şaşırdım ve 9 dan önce uyumayan çocuk şimdi emerken uyudu 19:00da, nasıl bir gece ve sabah beni bekliyor bilemiyorum cok korkuyorum

Gece şaşırma olabilirrr pek uyumadımı bugün simoo

kızlar selam daha önce bana çok yardımcı olmuştunuz yine ocağınıza düştüm
5.5 aylık bebişim çok değişik saatlerde uyuyup uyanmaya başladı ne yapsam erken yatıramıyorum sizler nasıl alıştırdınız

O düzeltmek için senin elinde 5aylıkken 3 uyku galiba hatırladığım kadarıyla yada 2 öylemi? Ona göre değerlendirmen gerek uykusu gelsede oyalandır hep saatini bekle

O düzeltmek için senin elinde 5aylıkken 3 uyku galiba hatırladığım kadarıyla yada 2 öylemi? Ona göre değerlendirmen gerek uykusu gelsede oyalandır hep saatini bekle
3 uyku yapıyoruz ama oyalandırsam da akşam kaçta yatırırsam yatırayım 1 saat sonra kalkıyor. sonra 2-3 saat uyumuyor. gece çok geç yattığı için sabah erkenden uyanamıyor

Reactions: Jou
3 uyku yapıyoruz ama oyalandırsam da akşam kaçta yatırırsam yatırayım 1 saat sonra kalkıyor. sonra 2-3 saat uyumuyor. gece çok geç yattığı için sabah erkenden uyanamıyor
Gunduz nekadar uyutuyosun kac dk mesela uyuyo

Eee ne güzel iste gece hep uyuyosa niye sıkıntı yaptinkii benim kızımd aoyle gunduz oturur gece uyurdu hep arada tabi memeye kalksada

Gunduz nekadar uyutuyosun kac dk mesela uyuyo

Eee ne güzel iste gece hep uyuyosa niye sıkıntı yaptinkii benim kızımd aoyle gunduz oturur gece uyurdu hep arada tabi memeye kalksada
şimdi benim bebiş bebeklikten beri akşam 10 gibi gece uykusuna geçiyor 2 saatte bir uyanıp emiyordu sabah 8-9 a kadar. ben gece geç yatıyor diye 8-9 gibi uyutmaya çalıştım uyumadı. uyumadığı gibi artık 11-12le bulmaya başladı gece uykusu. 1 haftadır da 2 ye kadar uyumadığı oluyor
gece 2-3 saatte bir uyanıp emiyor ama çok geç yattığı için sabah 10dan önce kalkmıyor
bir haftadır yeni düzen şu şekilde
gece 2 yatış sabah 10-11 kalkış
1-2 arası uyku
4-6 arası uyku

ben bundan sonra uyutmamaya çalışıyorum ama 9-10 gibi resmen bayılıyor 1 saate yakın uyuyor bu defa gece yine uyumuyor yani aynı döngü

yani uykusunu alıyor çok uykusu geldiğinde uykuya geçiş de problem değil. sadece çok geç yatıp kalkması olayını çözemedim

Reactions: Jou
Erken kalkmasını istiyorsan sabah 8 de uyandır ben öylee ederdim 3cu uykuda saat 15.00 da 15 dk uyut uyandır aksam 8 de uyutursun gunduzleri cok uyuduğu için geceler tam şey edemiyolar sanırım

yada 3 uykudan 2 uykuya düşür
Birkacgün böyle yap 3 günden sonra düzene giricek

Asla vazgeçme. Odadan çıkarma bide uyku saatinde. Benimki 3.ayında bi anda kendi kendine alıştı ondan beri devam ediyor uyku düzeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…