2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hahahaha kız oyle sandımm nese yaa bu hamilelik benim psikolojimi alt ust etti hic düşünmezdim böyle
yakinda gecer insallah ya valla zor
2 yaş öncesi son atakları var odur
Hay baslicam atagina bi duzelmediki cocuk 16 aydir bi dis bi alerji bi atak bi hastalik
Sen nasi uyutuyosn ahseni ya, ne kadar suruyo uyumayi reddediyomu? Uykuyla memeyi ayirmak istiyorum ama cocuk sabit durmuyo asla yatmiyo, nasi uyutucm baska bilmiyorm

Benim kız mesela öğlen uykusuna 1.5 saat uyudu 12.bucuktan 1buçuga kadar saat 8 ze kadar oyalandı simdi uyudu sabah 7 8 gibi kalkar tabiki ara ara memeye kalkıyo ama bu sıra atak sanırım gece sık kalkıyo ve ben bitiyorum yeminle

Ahsen beşiğinde kendi uyuyor. Dışarda isem kucağımda sallıyorum. Döne döne, bazen sürekli kalkarak, en sonunda uyuyor. Bazı dönemler reddediyor uyumayı

Benimki oglen uyumadi, 45dk ugrastim yok, sonra alsam 6da 35dk uyudu kalkti, suan hala ayaktayiz, 12ye dogru uyur diye umit ediyorum, 1 saat ugrasiyorum uyumuyo bazen salona geri getiriyorm, oyle oldugunda kcta uyur hic belli olmuyo, sonra da kacta kalkar bilmiyorm ve butun gece boyunca 8-10 kere memeye kalkiyo
Ahsen beşiğinde kendi uyuyor. Dışarda isem kucağımda sallıyorum. Döne döne, bazen sürekli kalkarak, en sonunda uyuyor. Bazı dönemler reddediyor uyumayı
Ay masallah, uyku egitimi mi vermistin? Ne kdar suruyo dalmasi

Reactions: Jou
Eğitim vermedim. Ahsen hep 11 12 de omuzda uyurdu. 3.ay kontrole gidince doktor 9 da uyuması gerek dedi. Bende imkansız dedim. O gün eşim yatırdı beşiğine uyudu. O gün bugündür öyle değişiyor dalması. İkindi vakti 2.uyku yaparsa uzun sürüyor yoksa maksimum 5 dk

Canım akşam öyle uyuduysa tabi geceyi bulurr sabah erken kalkman lazımki düzene giricek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…